Заведения в София в които има кът за деца

  • 578
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
момичета
чудим се къде да отидем с татито тази вечер,но и да има кътче където да поиграе мъника.
Сигурна съм че имаше подобна тема преди време,но немога да я открия,а и сега информацията е по-актуална
Хайде приемам всякакви съвети за заведения с детски кътове.
Предварително Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 4 865
веднага се сещам за пица хът на ъгъла гурко и в. левски.

# 2
  • Мнения: 3 153
В който и да е от трите мол-а има детски кътове, а и не лоши заведения. Ние примерно ходим в Скай Сити, защото ни е най-близо, оставяме детето в детския кът и хапваме в Уго.

# 3
  • Мнения: 2 534
В който и да е от трите мол-а има детски кътове, а и не лоши заведения. Ние примерно ходим в Скай Сити, защото ни е най-близо, оставяме детето в детския кът и хапваме в Уго.

Това не важи за Сити центъра на Хемус , там все още няма детски кът .
Онзи ден "сбарах" управителя , че вече направо смешни ми се виждат с този детски кът . Като питам , ми отговарят в края на месеца ... и така вече половин година , ама то при тия наеми там , представа си нямам колко трябва да е на час , за да не фалират , при кът от 500 кв.м

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
Еми да ама мъника неиска да остава сам в детски кът а ние да похапваме следко,предпочита да притичва при нас от време на време и после пак да се връща при децата.Има нещо подобно и в Гудис,ако се сеате какво имам предвид

Общи условия

Активация на акаунт