Новата седмичка 10.01.-16.01.

  • 1 370
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Айде на новата седмицааааааааа!!!
Дано ни донесе късмет и добри новини!
Пожелавам ви да е весела и плодотворна!

Айде аз тръгвам на работа. Много ме мързи, но няма как.
Весел ден момичета!

# 1
  • Мнения: 183
Весел ден и от мен, аз ве4е съм на  работа. За сега е спокойно ровя си из нета и чакам да стане обяд за да се видя със скъпи4кия  Grinning
Я споделете ви как се справяте с обездвижването зад бюрото, аз понеже съм си сама в стая, понякога правя малко гимнактика пред огледалото и си мисля ".ами ако някой влезе.."  много ми е неприятно да седя по цял ден, имам 4умството 4е почнах да плавя дупе и да ми отичат краката
усмихвайте се  Laughing за да привлечете щастието  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 4 324
Здравейте и от мен

Пожелавам на всички успешна седмица  Grinning

На мен току що ми подариха четерилистна детелина. Надявам се на всички ни да донесе късмет  Grinning

# 3
  • Мнения: 4 068
Лелееееее....
Какво става бе момичета? Всички ви е хванала липсата май.
Като гледам колко хора са се разписали в седмичната тема и се чудя дали пък не запразнихте много по Иванов и Йорданов ден а?

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed срамувам се в ъгъла Embarassed  Embarassed  Embarassed
Нещо ме беше хванало тъжното и затова не ми се пишеше, признавам си без бой.
Иначе снощи се прибрахме късно от рожден ден(но аз лично не бяха пила нищо, а как ми се пийваше малко бяло вино, но заради хапчълъка кротувам), след което до 2 часа гледахме Троя и се натъжих колко хубави мъже избиха в този филм Wink  Wink  Wink и на сутринта едва отлепихме очи, ако не ни бяха събудили май можеше и повече.
Сега оправям един текстове за една епрахия и съм полузаспала на клавиатурата, но гледам да свърша повече неща преди да замина!
Е.......разписах се, простено ли ми е? Praynig  Praynig

# 5
  • Мнения: 4 068
Простено е разбира се!
Ти кога всъщност заминаваш Ва?
Кажи, за да почвам да стискам палци.

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Не знам, някъде из тази седмица, зависи от епичната борба със Здарвната каса и личната и с моя страх. От сега има залози кои битки може да загубя Grinning

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 185
на връщане от голямото приключение мисля да се видим з апо количка из пловдив, а?

# 8
  • Мнения: 4 068
Задължително е просто.
Ще те чакам с нетърпение.
А колкото до страха.....викай си "Мечка страх мен не страх" и давай смело.
Няма за кога да го отлагаш. По-добре да мине по реда си.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 686
Здрасти и от мен. При мен нищо особено интересно. Чакам лелката да дойде. След това започвам чинно мерене на температурата и усилено бебеправене. Отделно сме решили и двамата с любимия да спираме цигарите и да ходиме да плуваме няколко пъти седмично. Аз пък започвам и лека диета от следващата седмица. Та така... много планове за промяна на начина на живот, но ще видим колко ни е силна волята  Laughing  Laughing

# 10
  • Мнения: 111
здравейте момичета Grinning
ама какво ви става тази седмица?къде сте всички Laughing  Laughing май нещо не ви се пише.......
Аз пък се чуствам прекрасно - уговорих се с моята лекарка и в събота съм на фоликулометрия от 15 ч  Hands Clap   Hands Clap
.........сигурно си казвате: "Таз пък какво толкоз се радва?!"
.....Но аз съм щастлива - защото усещам че превъзмогнах страха от това че нищо не става с правенето на бебе. Дори сега  вече изпитвам силно раздразнение Close  Close от факта че не става нищо - и МНОГО МИ СЕ ИСКА ДА РАЗБЕРА ЗАЩО. Дори чакам с нетърпение събота - да видим има ли фоликули, кво става с тях и дали аджеба съществува такова животно като ОВУЛАЦИЯ при мен ooooh!  Close  Laughing
Това е - засега ви пожелавам успешна седмица  superuu  и не се страхувайте.......защото животът е МНОГО КРАТЪК newsm51  newsm51

# 11
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Тук съм, тук. Браво Ная, много се радвам на решението ти и нетърпението ти, значи в събота очакваме новини!  Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap
Аз да ви кажа купих си нов термометър, стария не бипка вече и някоя сутрин мога да си заспя като нищо и пак меря температурата да видя как е.
Поздрави

# 12
  • Мнения: 274
Tintiri-mintiri, внимавайте с басейните! Плуването е супер, но да не вземете да лепнете гъбички!

# 13
  • София
  • Мнения: 2 686
Еми знам, ама то аз и от въздуха ги лепвам, та няма кой знае какво значение  Laughing

Не ми се занимава с никакъв друг спорт за момента. Освен, че е добре за формата, действа ми и успокояващо. Затова съм решила да започна пак да ходя.

Кажете някой надежден басейн.

# 14
  • Мнения: 365
Здравейте. Днес ходих на ендокринолог с последните резултати на пролактина. След три теста и три доста високи резултата (покачващи се) най-накрая приехме, че най-вероятно наистина е висок. Предписа ми бромокриптин. Особено съм щастлива, че ми се размина скенера. Утре сме на изследвания на мъжЪ (инсулин и естрадиол) и па при същио лекар.

Общи условия

Активация на акаунт