Трябва да купя дрънкалки за яслата...

  • 481
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 751
Понеже станах председател на родителското настоятелство (демек събирам парите и правя покупките за яслата), сега ме натовариха да купя 20  дрънкалки, подобни на тази:

http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=407

Обаче цена от 3 лева ми е висока, тъй като бюджетът няма да стигне  newsm78
Да знаете къде мога да купя подобни дрънкалки, в някой магазин с по-евтини и обикновени играчки?
Днес намерих само на Чико и други скъпи ф-ми...  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 122
Ами сещам се за два варианта. Единият- свързваш се с фирмата вносител и искаш да ти ги продадат на едро, а другия- отиваш в София прес /има поне 2 магазина за играчки/ и купуваш от там. По спомени имаше и по- евтини /особено ако са комплект/.  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 751
Ами сещам се за два варианта. Единият- свързваш се с фирмата вносител и искаш да ти ги продадат на едро, а другия- отиваш в София прес /има поне 2 магазина за играчки/ и купуваш от там. По спомени имаше и по- евтини /особено ако са комплект/.  bouquet
София прес?
В пряката на Шишман ли?
Аз само там знам да има София прес...

# 3
  • Мнения: 2 584
софия прес не е ли срещу окръжна болница

# 4
  • Мнения: 122
Да за София прес срещу Окръжна болница.

# 5
  • Мнения: 1 520
София прес срещу окръжна, намира се точно до Мосю Бриколаж, врата до врата. Там има много играчки и със сигурност ще намериш и дрънкалки. Аз също съм виждала, че дори комплекти от по три - пет дрънкалки са с цена 4-6 лева.

# 6
  • Мнения: 2 751
София прес срещу окръжна, намира се точно до Мосю Бриколаж, врата до врата. Там има много играчки и със сигурност ще намериш и дрънкалки. Аз също съм виждала, че дори комплекти от по три - пет дрънкалки са с цена 4-6 лева.

супер  Hug
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт