разстроен корем и бременост

  • 1 541
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Здравейте момичета ,
досега винаги съм чела , през втората половина на бременоста е възможно бъдещата майка да страда от запек , аз сега съм в 6 месец -подобен проблем не съм имала , днес вечерта ми е разстроен корема и се чуя някоя от вас подобен проблем имала ли е и ако да какво е предприела Не е кой знае какво рразстройването , но ми е притеснено малко

# 1
  • Мнения: 2 818
Аз не съм имала такъв проблем засега, но ако нещата се задълбочат е добре да потърсиш лекар. Разстройството може да предизвика контранции по принцип.

# 2
  • Мнения: 169
Ако е много силно и 4есто по добре да се консултира6 с лекар.Аз в съ6тия месец като теб имах подобен проблем , но не бе6е много сериозно и вси4ко мина. Просто опасното е ,4е може да полу4и6 контракции. Лека и спокойна бременност  bouquet

# 3
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
ЕЕ няма нищо страшно де:)
Защо пък трябва да е задължително да имаш запек???
Разстроен корем не е лошо толкова колкото ти си го мислиш. Първо виж какво си хапвала, може и да си настинала нещо от този студ.
Аз докато бях бременна никога не съм имала запек , имала съм и разстроен корем и не води до нищо лошо.

# 4
  • Мнения: 419
ЕЕ няма нищо страшно де:)
Защо пък трябва да е задължително да имаш запек???
Разстроен корем не е лошо толкова колкото ти си го мислиш. Първо виж какво си хапвала, може и да си настинала нещо от този студ.
Аз докато бях бременна никога не съм имала запек , имала съм и разстроен корем и не води до нищо лошо.
Подкрепям ,по същия начин беше и при мен  Peace

# 5
  • Мнения: 5 026
 При мен нямаше никакъв запек, дори напротив-ходех по 2-3 пъти на ден. Направо бях изумена от метаболизма си  WinkПри всеки е индивидуално.

# 6
Не се притеснявай. Аз имах такъв проблем в пети месец и сега в началото на девети, но моето беше придружено и с повръщане. Можеш да пиеш смекта без притеснения, но ако продължи по дълго се консултирай с лекар, защото наистина може да предизвика контракции. Успех и лека бременност.

# 7
  • Мнения: 1 183
Няма изобщо от какво да се притесняваш,аз също запек за сега не съм имала,а предния месец ми се случи да имам разтройство,но премина нормално,няма повод за притеснение Peace

# 8
  • Мнения: 6 461
Когато бях бременна запек не съм имала.
Що се отнася до разстройството ако продължава най добре консултация с лекар,защото може да е някакъв вирус.И да се наложи да ти се предпишат някакви лекарства.

# 9
  • Мнения: 5 362
ЕЕ няма нищо страшно де:)
Защо пък трябва да е задължително да имаш запек???
Разстроен корем не е лошо толкова колкото ти си го мислиш. Първо виж какво си хапвала, може и да си настинала нещо от този студ.
Аз докато бях бременна никога не съм имала запек , имала съм и разстроен корем и не води до нищо лошо.
Peace

# 10
  • Мнения: 259
Здрасти!

Аз също имах веднъж този проблем /бях в 7-ми месец, бая ме болеше корема, червата ми се бунтуваха и т.н....поуплаших се.... сега съм почти в 9-ти месец/.
Нямах и апетит и бях доста често в 00... Embarassed

Звъннах на лекарката ми - тя не се трогна хич, каза 5-8 часа да не ям нищо, да пия чай от жълт кантарион / шипка / мента... а след като изтекат часовете да хапна солети, сухари, обикновени бисквити или нещо от този род...

Направих точно така - на другия ден нищо ми нямаше, чувствах се отлично...

Сигурно и при теб е просто временно неразположение... Simple Smile

Желая ти успех!

Общи условия

Активация на акаунт