Откъде ултразвуков овлажнител?

  • 869
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 030
Със студена пара и каква марка?

# 1
  • Мнения: 4 418
Ще следя темата и аз.Кажете и от къде уред ,който мери влагата?

# 2
  • Мнения: 3 457
на мен ми препоръчаха Спейс Вап,но в момента го нямали,чакаха тази седмица-ето този:

# 3
  • Мнения: 171
на мен ми препоръчаха Спейс Вап,но в момента го нямали,чакаха тази седмица-ето този:

Ние имаме такъв и аз изобщо не съм доволна. Той е на принципа на каните за вода. Ври и изпарява. Ужасно шумен и парата не е студена (е няма да се опариш).  Като заври водата имаш чувството, че ще излети, сигурно от там и името  Joy. Аз дори вече не го ползвам... Чух хубави неща за Solac.., ако някой може да каже нещо за него.

# 4
  • Мнения: 1 030
А този овлажнител Спейс Вап ултразвуков ли е?

# 5
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Ако искате да е студена пара и не ви притеснява да е повече - като бяла мъгла, пробвайте с уред за разпрашаване на водата.
Малки и компактни са, стават за ароматерапия. Намират се в Бриколаж и магазини за водоскоци и каскади.
Виждала съм за 60,120 и 200лв. По-скъпите имат и светлинки с различни цветове. Има модели колкото рулетка/метъра, не игрална Simple Smile/ и такива, които са като уреди за парна баня.
Хубавото е, че се използват за овлажняване, декорация и ароматерапия.

ПС за овлажняване на въздуха при бебо - чаша кипнала вода за малко върши чудесна работа и е без пари Wink


# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
на мен ми препоръчаха Спейс Вап,но в момента го нямали,чакаха тази седмица-ето този:

Ние имаме такъв и аз изобщо не съм доволна. Той е на принципа на каните за вода. Ври и изпарява. Ужасно шумен и парата не е студена (е няма да се опариш).  Като заври водата имаш чувството, че ще излети, сигурно от там и името  Joy. Аз дори вече не го ползвам... Чух хубави неща за Solac.., ако някой може да каже нещо за него.
Ами и аз понеже четох само хубави неща за Солак си взехме.Еми не съм доволна.Цялата вода пада на земята и е вир вода паркета.Все нещо трябва да постилам и пак е морко.Не смея да го увелича на по-силна степен...Sad

Общи условия

Активация на акаунт