Пиле с ориз в МВ

  • 562
  • 3
  •   1
Отговори
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Не можах да намеря такава рецепта - не, че не съм търсила. От скоро имам МВ и си търся рецепти за нея. Намерих доста, но не и точно за това. Моля за идеи. Благодаря!   bouquet

# 1
  • Мнения: 431
Shonny имам тази рецепта за ориз , мисля че ще ти свърши работа. Можеш да не слагаш зеленчуците и да прибавиш месото  Laughing Ако не се лъжа тази рецепта я копнах от тук  Naughty

Пъстър ориз
Продукти: 1 ч .чаша ориз 1/2 ч. чаша замразен грах 1/2 ч. чаша замразена царевица 1 средна глава лук, нарязана на ситно 1 морков, нарязан на малки кубчета 1 кубче бульон черен пипер на вкус 2 - 3 с.л. олио Всички продукти се изсипват в съд за печене на микровълнова. Добавят 3 - 4 ч. чаши вода и всичко се обърква добре. Пече се на максимална степен (800 W) 15 - 20 минути. След като оризът се свари, а зеленчуците омекнат, съдът се покрива с капак или кърпа за десетина минути. Сервира се като гарнитура или основно ястие. Подправя се със соев сос, по желание.

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
MIMI_DJ, и аз го правя така с разликата, че го пека 30-тина минутки вместо 20  Peace

# 3
  • Мнения: 431
Ами да зависи от микровълновата. Ако ти е по слаба повече време се пече. Но това не е чак такъв проблем , ако не е готов продължаваш още до готовност Wink

Общи условия

Активация на акаунт