Пазите ли ушичките по време на къпане?

  • 1 390
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 111
Мили мами,пазите ли по някакъв начин ушите на бебо като го къпете? Майка ми от самото начало ми каза да внимаваме да не влезе вода и на мен ми е напрегнато докато го къпем да не попадне дори капчица...а това е невъзможно. Чудно ми е,тъй като знам,че до кой месец бебетата магат спокойно да си бъдат под водата.
И естествено след баня ги подсушавам.

# 1
  • Мнения: 2 956
Аз не съм ги пазила никога. Една приятелка ми беше казала,че на нейния син купувала тапички за уши (имало малки ) ,защото след като се понамокрели повечко след баня после го болели и като се разболее го удря и в ушичките задължително.

# 2
  • Мнения: 1 030
Изобщо не ги пазя, като си лежи в коритото ушите са във водата, после ги избърсвам с кърпата. Нямаме проблеми.

# 3
  • Мнения: 6 164
Пазя ги!

# 4
  • Мнения: 2 897
Пазя ги и сега(на 10 месеца е) Peace

# 5
  • Мнения: 1 101
Гледам да съм по-внимателна  Wink

# 6
  • Мнения: 5 026
 Не, не ги пазя! След баня ги почиствам с тампонче за уши. А и не виждам как да ги пазя, като все пак при миене на главата е неизбежно попадането на вода в ушите  newsm78

# 7
  • Мнения: 2 757
А това, че не мокрите учите на децата си значи ли че си седят мръсни и пълни с калчица? И как ги почиствате ако това не е с вода?

# 8
  • Мнения: 1 341
А това, че не мокрите учите на децата си значи ли че си седят мръсни и пълни с калчица? И как ги почиствате ако това не е с вода?
Аз също ги паза.
Ами не мисля че трябва да има вода в ушенцето,за да може да се изчисти.Всяка вечер чистя ушите на Ема с клечки за уши,до сега не ми е било детето с мръсни уши  Crossing Arms

# 9
Ние първо се къпем както му е редът  Simple Smile
После при избърсването леко накланям главичката първо на едната, след това на другата страна за да изпадне водата Naughty и ако има нещо в ухото леко почиствам с клечки за уши по видимата част smile3503

# 10
  • Мнения: 216
пазя ги, но и да влезе някоя др.капка не се притеснявам, защото винаги след баня почистваме ушенцата и клечките обират влагата  bath1 Peace

# 11
  • Мнения: 6 461
Задължително пазя ушичките Peace.
След баня ги почиствам с клечки за уши и то много добре за  да се попие водичката,която е останала.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И ние ги пазим!

# 13
  • Мнения: 5 362
Не съм ги пазила и не сме имали проблеми до сега.

# 14
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Задължително пазя ушичките Peace.
След баня ги почиствам с клечки за уши и то много добре за  да се попие водичката,която е останала.

Точно така трябва, ама аз да си призная честно не всеки ден го правя  Sad

Общи условия

Активация на акаунт