смяна на АМ

  • 383
  • 2
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 366
Помогнете ми. До сега сме били на Аптамил,но сега не го иска и мъча да хапне нещо,а като му дам водата , я пие като невидяло.Правих по разредено млякото, сменях шишета и биберони ,не иска и не иска.Може ли да е от самото мляко?Прави ли разлика между мляко и вода.Да му смена ли млякото?

# 1
  • Мнения: 27 524
Не, не може да е проблем марката на млякото, те нямат все още изразени вкусови предпочитания, нито правтя разлика между марките мляко. Не го наливай с вода  Stop Изобщо не е нужно да се предлага вода на тази възраст.
Според мен проблемът вероятно е в самите шишета и биберони. Какви ползваш, каучук или силикон, колко дупки?

# 2
  • Мнения: 638
Блонди,все те заси4ам в теми които и аз 4ета Simple Smile .Твоето детенце на колко годинки е .Искам да т питам... 2-я месец с каква ваксина ваксинирахте бебо?Ние с таткото и бебо се прибираме в Мюнхен януари месец,а сега 2-я месец искам да му бием ваксината пентаксим,въпросът е 4е се бие,3-я и 4-я месец,а не зная дали в Мюнхен мога да я намеря,а транспортирането и е сложно/хладилна 4анта и т.н./
6те ти бъда благодарна ако ми даде6 инфо  Simple Smile
А сега отговаря на Росалка - и аз давам на Бебо Аптамил/моят педи препоръ4а Миломил,но от него много акахме и ни бе6е те6ко на стомах4ето/.
Както ти казва Блонди,не сменяй млеката.Ако си наддава добре....Колко мл дава6 на Бебо ти?На колко месеца е ?

Общи условия

Активация на акаунт