обилно потене при здраво новородено

  • 1 590
  • 4
  •   1
Отговори
Знаете ли засхто бебето ми от 4 ден се поти на страната на която лежи-води се здраво и пробвах от  сваляане на дрехи и стайна температура до грижа за дюшека-по всяко време и будно,и спящо когато лежи?

# 1
  • Мнения: 404
Здравей.Мисля,че това е нормално.Малката ми дъщеря също от новородена започна да се поти обилно при спане и до ден днешен е така.Питала съм личната докторка и тя ми каза,че няма нищо обезпокоително.Някои деца се потят повечко от други и така.

# 2
  • Мнения: 271
Моя бебок също се поти, когато спи. Дори завчера навън, беше намокрил под главичката си столчето за кола. Просто е по-топличък. Няма повод за притеснение. Дишай спокойно.

# 3
  • Мнения: 99
Изпотяването при кърмачетата по време на сън по главичката, а също така и стряскането, е белег на Рахит.Ако вашият лекар казва, че това не е така, сменете лекаря.

# 4
  • Мнения: 168
Изпотяването при кърмачетата по време на сън по главичката, а също така и стряскането, е белег на Рахит.Ако вашият лекар казва, че това не е така, сменете лекаря.
Това наистина е така , ако е по главата и е обилно ...вит.Д повечко за един месец(ние имахме този проблем)

Общи условия

Активация на акаунт