Възможна бременост!

  • 547
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 423
Една приятелка ме помоли от нейно име да попитам:
При начална бременост възможно ли е да те боли ниско болу корема все едно ще и дойде, но ту боли ту не я боли най-вече вечерно време я боли. Това и е втора бременост и се притеснява да няма извънматочна бременост и само лоши мисли и минават през главата. Все още не е ходила на лекар защоно е рано.
Моля ако някой се е сблъскал със същия проблем да сподели!
Благодаря, предварително!

# 1
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
До третия месец ме болеше така, че все едно аха - аха и ще ми дойде.
Имах и няколко сериозни кризи, точно по вечерно време бяха.
Пиех но - шпа, утрогестан, а по - късно и магнерот. Лежах повечко.

Кажи й да отиде все пак на лекар.
Колко ранна е бременността?
Успех!

# 2
  • Мнения: 4 978
Заглавието на темата малко ме обърка. Приятелката ти все още не знае дали е бременна ли?

На въпроса:
Имах такива болки до 4-тия месец и след това в 8-мия.
Гинекологът ми обясни, че в началото на бременността са нормални и са в резултат от придърпване на връзките на матката при нарастването й.

Но приятелката ти задължително трябва да се консултира с лекаря си.
Дори и за успокоение.

# 3
  • Мнения: 104
  И при мен беше като при първите две момичета, До края на втория месец почти и също ми каза лекарката, че е от разръването на матката и че няма нищо страшно. Но потдържам мнението да отиде н алекар да се консултира!

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз имах такива предменструални симптоми при бременността с каката. Даже си мислех, че ще ми закъснее, но ще ми дойде цикъла (толкова силни бяха болките). Така бях първия месец, след това пиех но шпа.
Относно извънматочната (имала съм такава), болката по принцип е от едната страна (ляво или дясно), а не по средата на корема. Други симптоми: стомашно- чревни проблеми (газове, разстройство с болки в червата, гадене); а също и кафеникаво оскъдно кръвотечение. Дано не е това  Praynig.
Нека при първа възможност да се диагностицира евентуална бременност: първо тест, след това задължително и лекар.

# 5
  • Мнения: 1 986
  Мисля,че установяването на извънматочна бременност може да направи само гинеколог Peace-трудно,ние, по описаните симптоми може да кажем дали това е така ThinkingДано всичко е наред PraynigКолко "начална" е тази бременност?

# 6
  • Мнения: 1 792
Здравейте момичета,аз пък на 31.10.си направих тест за бременност и ми излезна втора бледа чертичка,но след няколко дни когато повторих теста втората чертичка я нямаше вече Sadно пък имам едно кафеникаво течение.Според вас какво е това.за първи път ми се случва

# 7
  • Мнения: 423
:Колко "начална" е тази бременност?
В началото на 5г.с.

# 8
  • Мнения: 6 461
Една приятелка ме помоли от нейно име да попитам:................................

Нормално е да има болки ниско долу.А що се отнася за извънматочна бременност трябва да си направи преглед при гинеколог.
Аз бях така в началото и на двете ми бременности,с болки ниско долу.
Дано всичко е наред при приятелката ти. Peace

# 9
  • Мнения: 1 986
  Значи,в началото на 5 г.с.... Thinking,т.е.почти месец от последния цикъл-сигурно ли е,че е бременна?Най-добре е гинеколог да потвърди наличието на бременност PeaceА за болките-възможни са както при бременност,така и при евентуално закъсняване на менструацията Wink

Общи условия

Активация на акаунт