kak se lekuva "bqloto te4enie"

  • 2 026
  • 12
  •   1
Отговори

Анкета

stradate li ot bqlo te4enie?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 17 ное 2006, 21:49

  • Мнения: 126
Цитат
.....mnogo se 4udq kak dali bqloto te4enie koeto imam e normalno ili ne ... newsm78..za6toto wseki put po4ti to e razli4no Hug.kazwali sa mi 4e kogato sum imala predi mese4niq cikul bilo normalno...???ili puk pri nastinka .da towa e taka.!!!No az imam po4ti postoqnno,osobenno tezi nqkolko meseca ....po4ti postoqnno. smile3511..mnogo se draznq.Zaredi towa postoqnno si kopuwam ot tezi ejednevnite prevruzki i si slagam ...i mi e mnogo diskomfortno prez celiq den....iskam savet ili pone nqkakvo mnenie po waprosa...lekuwa li se tozi"ko6mar"ili ne i ako da po kakuv na4in.......6te sum vi mnogo blagodarna Praynig
.....много се 4удq как дали бялото те4ение което имам е нормално или не ... ..за6тото всеки път по4ти то е разли4но .казвали са ми 4е когато съм имала преди месе4ниq цикъл било нормално...???или пък при настинка .да това е така.!!!Но аз имам по4ти постоянно,особено тези няколко месеца ....по4ти постоянно. ..много се дразня.Заради това постоянно си купувам от тези ежедневните превръзки и си слагам ...и ми е много дискомфортно през целия ден....искам съвет или поне някакво мнение по въпроса...лекува ли се този"ко6мар"или не и ако да по какъв на4ин.......6те съм ви много благодарна
--------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 13:37 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 1 079
Като отидеш на гинеколог и ти вземат секрет ще ти кажат. Peace

# 2
  • Мнения: 1 428
Отиди на гинеколог да ти вземе проба за микробиология и ако има някакви микробчета да ти изпише лечение.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 814
На тези въпроси, отговори търси единствено при гинеколог!  bouquet

# 4
  • Мнения: 6 461
Като отидеш на гинеколог и ти вземат секрет ще ти кажат. Peace
И ще ти предпишат точното лечение. Peace

# 5
  • Мнения: 126
Цитат
GELEVA...radvam se 4e vse pak te e zainteresuvala moqta tema , vupreki 4e ne e dna ot naj komentiranite i ot tezi po koito wseki iskazva daosta obstojno mnenieto si. smile3525..blagodarq ti za saveta ....to mi e qsno 4e vse pak trqbva da se konsultiram s lekar ..no iskah da razpitam za nqkakuv dr vid le4enie.. Grinning
GELEVA...радвам се 4е все пак те е заинтересувала моята тема , въпреки 4е не е една от най-коментираните и от тези по които всеки изказва доста обстойно мнението си. ..благодаря ти за съвета ....то ми е ясно 4е все пак трябва да се консултирам с лекар ..но исках да разпитам за някакъв др вид ле4ение..
-------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 13:40 от Ellypr

# 6
  • Мнения: 161
и аз като теб се чудех newsm78 и маех,но в крайна сметка отидох на гинеколог.взеха ми секрет и нищо,всичко е наред,никакви болести и инфекции.лекарката ми обясни,че този секрет овлажнява и предпазва от инфекции вътрешните полови органи.оказа се,че при  някои жени,течението е по-обилно.предписаха ми вагинални капсули,но течението така и не спря.ежедневните превръзки ги използвам постоянно,няма как.има дни когато то е по-обилно,или въобще липсва.това е.успех с изследванията Peace

# 7
  • Мнения: 9 095
аз лично съм на мнение, че преди да се ползват алтернативни методи на лечение, трябва да се консултираш с лекар, защото болестите вече хич не са като тези, които са били, когато са измислени " бабините" съвети Peace

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Правилно са те посъветвали момичета да отидеш на гинеколог и да ти вземат микробиология, НО не само това е достатъчно - може да не се изолират никакви бактерии, гъби и микроби и пак  да имаш проблем. Трябва да ти се вземе секрет за МИКОПЛАЗМА, взима си по същия начин както и микробиологията. Лечението протича с антибиотик ако има нещо.

# 9
  • Мнения: 566
И аз съм така, от изследванията не се разбра нищо, изписаха ми едни свещички, но още не съм ги започнала.

# 10
  • Мнения: 94
Имам го от 12-годишна (за сведение-сега съм на 25). Изследвания, вземане на секрети, и нищо... Здрава си! Последно ми правиха, когато бях бременна в 9-я месец. Излезе "чист влагалищен секрет", незнам коя си степен. По думите на лекарката- "нищо ти няма, нормално е". Изписвали са ми глобули, слагах ги две седмици, с нулев ефект. И се отказах. Не давам да ме лекуват вече. Неприятно е, дискомфортно е, но претръпваш, 13 години все пак.
Дано твоето изчезне!!!

# 11
  • Мнения: 9 095
Имам го от 12-годишна (за сведение-сега съм на 25). Изследвания, вземане на секрети, и нищо... Здрава си! Последно ми правиха, когато бях бременна в 9-я месец. Излезе "чист влагалищен секрет", незнам коя си степен. По думите на лекарката- "нищо ти няма, нормално е". Изписвали са ми глобули, слагах ги две седмици, с нулев ефект. И се отказах. Не давам да ме лекуват вече. Неприятно е, дискомфортно е, но претръпваш, 13 години все пак.
Дано твоето изчезне!!!
ами то нали в някакви граници е нормално? newsm78

# 12
  • Мнения: 189
Цитат
i az go imam s godini...i doktorkata vse mi kazva ili 4e ni6to mi nqma ili 4e bilo normalno Rolling Eyes
dnes pak 6te hodq na pregled 4e ne6to mi se e zasililo. da vidim tozi pyt kakvo 6te e newsm78
и аз го имам с години...и докторката все ми казва или 4е ни6то ми няма или 4е било нормално
днес пак 6те ходя на преглед 4е не6то ми се е засилило. да видим този път какво 6те е
------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 13:41 от Ellypr

Общи условия

Активация на акаунт