Танци (независимо какви) в Сф?

  • 2 193
  • 25
  •   1
Отговори
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ако някой ходи на танци, много ще се радвам да сподели с мен.
Независимо от вида на танците.
Много съм се ентусиазирала, а не знам къде в София организират курсове.
Мерси предварително.  Grinning

# 1
  • Мнения: 1 339
Аз ходя на Тае Бо в 88-мо училище, което се намира в Овча купел 1. Там има  Денс Аеробика, мисля, че е доста интересно Simple Smile цената на една тренировка е 4 лв.  Peace

# 2
  • Мнения: 78
здравейте! да питам,някой ходил ли е на ориенталски танци? къде в Сф и колко струва?

# 3
  • Мнения: 1 212
Хора ( народни ) имтересуват ли ви ?
 
интересуват

# 4
  • Варна
  • Мнения: 407
Здравей Grinning Аз не съм от София, но бих те посъветвала да се запишеш на салса танци. Ходя да танцувам салса във Варна и съм много доволна. Танците ме зареждат с положителни емоции и дори да отида в залата в лошо настроение, там няма как то да не ми се подобри. Ето ти линк с адреси на школи в София: 
http://salsabor.org/index.php?module=pagemaster&PAGE_user_op … ;MMN_position=4:4
Чувала съм добри отзиви за школата на Памбос, както и тази на Мигел. Но най - добре е някой, който ходи на салса (надявам се да има салса мами тук), да пише лични впечатления.

# 5
  • София
  • Мнения: 365
Здрасти,
вчера видях, че на стадион "Васил Левски" организират курсове по elly dance-ориенталски танци. Ако искате днес като ходя натам ще проуча и ще ви кажа.

# 6
  • Мнения: 1 099
Abigail ще ти бъда много благодарна, ако споделиш.
Аз знам за ориенталски танци на Халите, но там времето и мястото не ми бяха удобни.

# 7
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Abigail, и аз ще се радвам да споделиш.

# 8
  • Мнения: 1 336
Хора ( народни ) имтересуват ли ви ?
 
интересуват
да !

# 9
  • Мнения: 188
аз от тази седмица почвам да ходя на спортни танци   Grinning 
/чаках да минат 6 месеца от секциото/

близо до НДК е залата.

# 10
  • София
  • Мнения: 748
Миналата година ходих 6м. на салса при Памбос.Първите 3-4м. беше доста интересно, но после ми доскуча , като че ли той загуби интерес към нас, много малко нови неща въвеждаше, тъпчехме все на едно място. Затова и с мъжа ми престанахме да ходим. Там са много големи групите, бих ти препоръчала да намериш някой по-малък клуб,където ще ти отделят все пак някакво внимание и нещата ще вървят по-бързо. Щом имаш желание да танцуваш го направи, носи голямо удоволствие!

# 11
  • Мнения: 1 212
Хора ( народни ) имтересуват ли ви ?
 
интересуват
да !

Ето линка с информация:
http://cham.dir.bg/_wm/library/?df=8&dflid=

Аз точно преди да забременея, се бях амбицирала да ходя / за около месец  и половина научих 13 хора  newsm68 /
 и много ми харесваше да посещавам курсовете. Групата не беше малка и в началото ти се вижда доста сложно , но за 3-4 посещения влизаш в крак.
Бяха казали младежите дето водеха , че ще правят 2 групи / за различно напреднали/, незнам докъде са я докарали идеята....
А, споделям още нещо : първите пъти след едночасово скачане в опити да хвана някоя и друга стъпка се озовавах в съблекалнята по мокра и от посещенията ми по аеробика навремето  Laughing
Съжалявам само донякъде, че тъкмо бях почнала да напредвам, се наложи да спра заради бебо   Wink

# 12
  • Мнения: 45
Аз мога да препоръчам (от собствен опит) салса при Мигел (школата е до Руски паметник) и народни танци на Нац. стадион "В. Левски". Ако ти е интересно, ще давам и координати.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 880
аз се интересувам от танците, ljubimche. особено тези при Мигел, защото живея до Руски паметник. къде точно се намира школата?

# 14
  • София
  • Мнения: 615
Аз мога да препоръчам (от собствен опит) салса при Мигел (школата е до Руски паметник) и народни танци на Нац. стадион "В. Левски". Ако ти е интересно, ще давам и координати.
На мен ми е интересно за народните танци-ако може координати и повече инфо Praynig

Общи условия

Активация на акаунт