Педиатър в Студентска поликлиника

  • 1 674
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 029
Здравейте! Търсих в старите теми, но намерих съвсем оскъдна информация по въпроса.  Rolling Eyes Интересувам се за моя приятелка, която живее в района на Студ. град и иска да запише детето си в Студентска поликлиника. Можете ли да споделите мнения за някой педиатър там, като приемам както положителни отзиви, така и негативни. Всякакви мнения биха били от полза.
Благодаря ви предварително!   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 2 356
Ние сме при др Пашева. Сравнително доволна съм, като плюсовете са, че по всяко време мога да й звънна по телефона, винаги е включен, тя е любезна и не ми е отказвала информация. Дава ми направления, когато поискам, освен за ортопед, но тогава ни праща при съпруга си - който е ортопед в 17пол. до НДК. Аз от него не съм доволна, затова съм ходила и на частно. Минусите са, че не забеляза, че детето изоставаше двигателно и чак когато аз се задействах да ходим на рехабилитация се постресна, и направления не ми отказваше. За някои неща е нерешителна как да постъпи, и ни праща при специалист, но генерално за педиатър на бебе не е лоша.
Кабинета й е от към входа на гърба на поликлиниката.
Ако приятелката ти се интересува ще ти дам телефони.

# 2
  • Мнения: 1 029
Много благодаря за толкова подробната информация за д-р Пашева.   bouquet
За сега все пак ще изчакаме, ако някоя и друга мама се включи и също сподели впечатления от друг педиатър.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 356
Сега се сетих - питай в темата на майките от Ст. град: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=85979.0;all може би повечето са записани в Студентска поликлиника.

# 4
  • Мнения: 1 029
Чудесна идея, Denat ! Благодаря ти   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт