Климатик - какъв и от къде във Варна?

  • 1 813
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 251
Здравейте!
Предварително се извинявам, че пускам поредната тема за климатици, но колкото повече четох, толкова повече се обърках.
Та затова имам 2 въпроса:
1. От къде във Варна да си купя климатик. Ходих до големите магазини Технополис, Техномаркет, но се чудя дали не е по-добре да го купя от някоя специализирана фирма. Какъв е вашия опит?
2.Какъв да е климатика? Спряла съм се на 12 инверторен, но не знам какъв. Мисля си за Хитачи, Осака или Хаер? Средствата са ни към 1200 лв със поставянето.
Много благодаря предварително Simple Smile
Усмихнат ден и всичко най Simple Smile

# 1
  • Варна
  • Мнения: 246
Здравей, аз съм от Варна и имам познат, който е собственик на фирма за климатици. Ако искаш ще ти дам неговите координати да те насочи на какъв вид климатик да се спреш според вида и размерите на помещението, което ще отопляваш.

# 2
  • Мнения: 1 449
Здравей, аз съм от Варна и имам познат, който е собственик на фирма за климатици. Ако искаш ще ти дам неговите координати да те насочи на какъв вид климатик да се спреш според вида и размерите на помещението, което ще отопляваш.

Какви марки климатици предлага твоят познат? И аз се интересувам за Варна.

# 3
  • Мнения: 1 449
и аз да попитам за Варна -  за отопление мислим да използваме само климатик - какъв тип да бъде? Реално ли е един да отоплява двете стаи - те са преходни около 60 кв.м.общо? Страх ме е да не стане неравномерно разпределението на топлината. Ще се спи и в двете стаи, но апартаментът няма да се отоплява постоянно - апартаментът е ваканционен.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 246
Честно казано не сещам какви климатици предлага. Каза ми той човека ама кой да помни. Според големината на апартамента, броя на тераси и прозорци прави план колко климатика и от кой вид ще ти трябват. С една дума разбира си от работата човека.
Една приятелка беше правила мн обстойно проучване по въпроса за отоплението и наистина най-рентабилно се оказа с климатик.

# 5
  • Мнения: 1 108
В никакъв случай Осака

Аз съм за Хайер
В началото като си търсих ме климатици бях ме се спрели на Хайер , но в последствие си купех ме Дайкин и Тошиба - японски и правени в япония.Много съм доволна от тях.

От къде да си купиш - по-добре от специализирани магазини.Нашите ги взехме от магазина слещу Пикадили център.Голям избор има и прилични цени

# 6
  • Мнения: 3 251
Пиши ЛС на Шани!
/Шани, ставам ти ходеща реклама,да знаеш...  Heart Eyes/

# 7
  • Мнения: 1 120
Ние сме с Осака - 3 броя вече Laughing Повече от 3 години ползвам марката и съм много доволна.
Единият климатик , който почти не се спира зимно време е тип Инвертор, другите са обикновени. Поръчвани са в специализирания магазин на Осака, на бул. Сливница, след зимно кино Тракия. Монтажа им е безплатен Peace

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нина - видях я аз Темата, но тя е за Варна Wink

За това не мога да съм от полза, освен само да спомена, че от 3-те марки е добре да заложиш на Хичати  Peace

# 9
  • Мнения: 3 211
Ние сме с Хайсенс инверторен, монтаж безплатен. От една фирма, която предлага няколко марки климатици, конвектори, котли и разни др.уреди за отопление и охлаждане.

Общи условия

Активация на акаунт