Mоже ли да и а3 да пусна една сльнчева седмична тема - 06.11.- 12.11 ?!

  • 11 965
  • 243
  •   1
Отговори
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Добро утро на всички малки и големи  Hug Heart Eyes
Хубава седмица и много настроение  Party Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 847
Здавейте и от мен!
Хубава и успешна нова седмица ,с много положителни емоции ,много усмивки и слънце ви пожелавам ! Hug

# 2
  • Мнения: 1 017



Амейка, благодаря за слънчицето в темата  Hug Цунки на любимия ми Шоколадов бонбон  Hug Heart Eyes

Добро утро, сладурки  Hug

Аз, както винаги се опитвам, да се разпиШа в понеделника, чЕ не знам какво Ще ми дойде до главата през седмицата. Този уикенд трябваШе да работя  Tired
Но, ако не ни мине котка път, тази сряда Ще си копуваме къЩата  Party Grinning Благодаря на всички, стискали ми палци   bouquet  bouquet  bouquet

Майче, и аз нямам време да прочЕта и отговоря на всички, ама пиШа  Embarassed Дано да не ми се сърдят момичетата, дето само мислено си ги споменавам  Flutter  bouquet Heart Eyes Много ти се зарадвах на оптимистичния постинг  Hug Мамите на слънчовци трябва да са слънчЕви  Hug Heart Eyes

Звезди, как си сладурке? Браво за кръста, прочЕтох аз, че остеопатията действа при теб  Hug

Калида, имате ли си мнооооого сняг? При нас се побърка да вали от сноЩи, и скоро Ще си имаме за ски. ВчЕра гледах няколко амбициозни баби да правят опити за кроскантри...май доста с веселяха (ама снегът все оЩе не е достатъчен според мен) ГуШ на Дана сладурана  Hug

НАна, честит ти мъничък Британски гражданин  Hug Не съм следила перипетиите, но Щом сте го искали, много се радвам за вас  Hug

ТАли, как сте, мила? Оздравяхте ли съвсем? Да ги гуШнеШ мъничките ти сладурчовци. И успех с по нататъШната адаптация на малкия...Ще се справи той  Hug

Меган, не ги видях тези излиШни кг  newsm78, обачЕ и аз като другите да кажа, чЕ мъничката е прекрасна, и приличА на мама  Hug

Дидка....къде се изгуби?

И Джорджа само я "мярнах" отново с перипетии покрай жилиЩето  Tired   Хайде, да свърШват вечЕ, Джорджи bouquet Hug

НЕ искам никого да изпускам, ама трябва да спра за сега  Wink

ПАк ЩЕ се "отбия" на раздумка, а и снимки ЩЕ сложа, от зимната ни приказка тук. ВчЕра ходихме на гости при моя колега, дето живее на собствен остров  Heart Eyes Купиха си нова кухня, но имат проблеми с водната инсталация (тукмо си мислеха как веÈ няма да мият чинии, и водата спря: не стига до къЩата им, неЩо се е замръзило или повредило...и те не знаят  ooooh!), та вчЕра се опитвах да утеЩавам до колкото мога жена му. Правихме си наденички "на камина", мъжете цепиха дърва, Гого помагаШеи, а и се наигра  Hug

# 3
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Закус4ица ?  Wink

    

Лека и усмихната седми4ка седми4ка на вси4ки  Hug

# 4
  • Мнения: 5 183
Eхей, я и аз да се разпиша, докато не е станала много дълга темата и да имам угризения, 4е не съм "в 4ас"Simple Smile

Бобсън, стискам палци за къщурката!  Hug Heart Eyes Гогата харесва ли я?

Амейски, пак разкошна снимка в подписа ти!   bouquet

МакДирокова, свате Heart Eyes, тенк ю за закуската. Ще се облажа и аз, нищо 4е не съм бременна, за сега  Wink Laughing

Около нас нищо ново. темата е ясна - всеки ден спрягаме прословутия рожден ден, покани раздаваме, планираме, торта мислим каква да поръ4ваме - една за партито, една за в градината... и така ...

# 5
  • Мнения: 2 427
Konnichiwa,мацки,как сте днес Wink?
Тук при нас едно слънце е блеснало Whistling!Какъв е този Ноември не знам Crazy?!
Калида ,държавна е болницата,но като ходих да я видя останах с много добри впечатления,изглеждаше като частна.Може би защото е малка ,с малък капацитет,нямат много пациенти,както в по-големите болници и е много спокойно и уютно.Персонала е невероятно учтив ,а и всички които са раждали там много го хвалят мястото.Определено не е като университетската в Торино,където всеки ти крещи Confused.
Няма да слагам епидурални нито каквито и да било обезболяващи,решила съм да изживея събитието такова каквото е,с надеждата че няма да е кошмарно болезнено и продължително като първото ми раждане Praynig.Пък каквото стане -стане!

# 6
  • Мнения: 2 427
Миленче,тази гофретка наистина ми иде да я заръфам от единия край.Някой да знае как се правят гофрети?
Пак го обърнах на готварския форум,ама нали знаете че докато съм бреми,няма да се отървете от кулинарни в-си.

# 7
  • Мнения: 11 306
Мархаба!
То обед стана, докато се натуткам, ама да ви се мерна с едно здрасти.
Разбойникът е на път да се разболява, само кашлюка кат дърт тютюнджия и ме гони да го мажа с маста за простуди hahaha. Въпреки това го пратих на градина и той беше много щастлив, че ще си види приятелката  Joy
Весел ден на всички!
Майка, браво за представянето!   bouquet

# 8
  • Мнения: 2 427
Вечерница,значи имате годеница,хехе ха честита да ти е! Laughing

# 9
  • Мнения: 11 306
Вечерница,значи имате годеница,хехе ха честита да ти е! Laughing
Аааааааа, отдавна! Както беше побойник първата седмица в градината, на следващата беше вече само с Лиза-Мари в устата и само за нея говори.
А какви цалуфки раздава  Joy
Толкова и мил и любвеобилен. Ама и тя си го харесва, де  Wink Че и аз.  Whistling

# 10
  • Мнения: 7 914
Добро утро! Hug

amei,
 наистина нека тази седмица, да е многоооо весела! Hug

mama B,
 ииии чакаме снимките с нетърпение, ако остане време опиши ни бъдещата си къща? Hug


mcdirock,
ммм каква закусчица... че ме и подсети, че си имам гофретник точно в тази форма Mr. Green

Maika, то при вас е май вече топличко, нали?Ще идват ли много гости? Hug


amymommy, отивам да търся рецепти за гофрети, ама да ти кажа аз съм правила 5-6 вида и купешките най ми харесват  Mr. Green


Вечерница
,
какво стана с даскалото на щерката,че аз май изпуснах новините... Rolling Eyes
Важното е , че ходи с желание на училище...ех представяш ли си какво ще е след някоя и друга годинка Crazy Hug

# 11
  • Мнения: 11 306



Вечерница
,
какво стана с даскалото на щерката,че аз май изпуснах новините... Rolling Eyes
Важното е , че ходи с желание на училище...ех представяш ли си какво ще е след някоя и друга годинка Crazy Hug
Не са ми се обадили още. Confused Може би нямат места  newsm78 Чакам...

# 12
  • Мнения: 7 914
Вечерница,
 значи продължаваме да стискаме палци! Hug


amymommy,
 да ли ми получи личното съобщение? newsm78

# 13
  • Мнения: 2 427
Хихихихи,големи сте сладури!Прати една снимка на този твой Ромео да го видим,плийз.
И моя племенник е много забавен,има една Кристина,голяма слабост му е!Един ден го водих в една моя приятелка,която има момиченце на неговата възраст.Невероятна кокетка,вечно облечена като за модно ревю,че на всичкото отгоре и хубава.Червенокоса,с лунички.Матео(племенника)след това ми вика "Лельо,тя е много влюбена в мен,каза ми че ме обича,ама аз не я обичам и и казах че ще се женя за Кристина,така че много съжалявам,ама на Кристина няма да ИЗНЕВЕРЯ с Виола"При което аз вече се бях простряла на земята.Опасна е днешната младеж! newsm27

Zvezdi,ne swm be pile,koga go prati? Sad

# 14
  • Мнения: 7 914
Влади, дай си майл-а, че нещо на лично не мога да ти изпратя рецептите Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт