Тарифата на д-р Богословова

  • 878
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте!
От тези които са раждали при Богословова, бихте ли ми казали каква и е тарифата(вие колко сте и платили), защото доколкото зная тя не посочва конкретна сума, а"колкото имате възможност".

# 1
  • Мнения: 43
Преди четири седмици бях на преглед при д-р Богословова в "Шейново". Тарифата й е 20 лв. Имай пред вид, че трябва да се обадиш в понеделник, за да те запишат за следващия вторник. Успех! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 43
Оопс, късно видях, че те интересува тарифата при раждане, а не при преглед. Все още не съм компетентна по този въпрос, а и мен ме интересува. Извинявай за безсмисления съвет! Embarassed

# 3
  • Мнения: 42
DAR22, съвеветът ти не е безсмислен! Simple SmileПо-късно се сетих, че и това трябваше да попитам, но за плащането при раждане повече се притеснявам.
Успех и на теб!

# 4
  • Мнения: 539
Тя наистина не казва сума. Казва само 100-те лв. на касата на болницата за избор на лекар. Но според мен мин. 400-500 лв., защото д-р Велев, който е също мн. добър си казва 500 лв. а и повечето по толкова, с изключение на димитров, който иска 1000 и някакъв д-р Мишел, който иска 2000 лв.

# 5
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
 Наистина е така- Богословова няма фиксирана тарифа, кой колкото даде- толкова Peace
 Виж как ще мине раждането, доволна ли си, и ще си прецените.
 Успех!

# 6
  • Мнения: 7 640
Тя наистина не казва сума. Казва само 100-те лв. на касата на болницата за избор на лекар. Но според мен мин. 400-500 лв., защото д-р Велев, който е също мн. добър си казва 500 лв. а и повечето по толкова, с изключение на димитров, който иска 1000 и някакъв д-р Мишел, който иска 2000 лв.

тези данни откъде ги имаш- в смисъл на теб лично ли са ти били обявени?

# 7
  • Мнения: 1 409
с изключение на димитров, който иска 1000 и някакъв д-р Мишел, който иска 2000 лв.
#Crazyкакви са тия суми,ти направо ме разби.Някои хора май са се самозабравили  #Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 1 941
с изключение на димитров, който иска 1000 и някакъв д-р Мишел, който иска 2000 лв.
#Crazyкакви са тия суми,ти направо ме разби.Някои хора май са се самозабравили  #Crazy
Shocked

# 9
  • Мнения: 7 640
с изключение на димитров, който иска 1000 и някакъв д-р Мишел, който иска 2000 лв.
#Crazyкакви са тия суми,ти направо ме разби.Някои хора май са се самозабравили  #Crazy

докато дамата не ми отговори, не коментирам

# 10
  • Мнения: 539
Не, на мен лично не са ми били обявени тези суми. Но покрай две раждания и пребиваване в Шейново, и събиране на безброй информация мога да кажа със сигурност. При Димитров са раждали 3 мои много близки и това му е тарифата. А за този Мишел така съм чувала.

# 11
  • Мнения: 7 640
ако е от втора ръка- т.е. на твоя лична позната да са ги искали- приемам за меродавно. Иначе- не Naughty
Твоите познати светски личности ли са Sunglasses

# 12
  • Мнения: 539
Моите познати съвсем не са светски личности. А и за тарифите на същите доктори има достатъчно инфо в нет-а.(т.е. потвърждават се)

# 13
  • Мнения: 7 640
Моите познати съвсем не са светски личности. А и за тарифите на същите доктори има достатъчно инфо в нет-а.(т.е. потвърждават се)

питам, защото на споменатите такъв е контингента, кой иначе ще извади такива пари

# 14
  • София
  • Мнения: 1 941
Мишел не взима 2000, а 800 лв за секцио при това. Знам го от снаха ми - тя ражда преди 6 м при него. Peace

Общи условия

Активация на акаунт