Овлажнител за въздух - съвет

  • 1 399
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 458
Здравейте, моля Ви за съвет - педиатъра ни каза да вземем за малкия овлажнител за въздуха, защото втора седмица се бориме със суха кашлица. Моля Ви препоръчайте какъв овлажнител да купя, има ли ефект и въобще Вашето мнение!
Предварително Ви благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 063
Записвам се да следя темата, защото и на мен ми е необходим.От пускането на парното сме с кашлици, с....и и т.н!

# 2
  • Мнения: 5 682
 FlutterТака. Аз не съм купувала специален овлажнител за въздуха през зимата. Просто върху нагревателния уред съм слагала купа с вода и трябва да се проветрява сутрин и вечер /минимум/, за да се освежава въздуха в стаята на бебето  baby_neutral. Свежият въздух не дразни, напротив облекчава кашлицата. Party

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
Гледала съм няколко марки в Технополис и все се каня да купя. Цената им е около 50-60 лв.
Чела съм, че поставянето на купичка вода в/у парното не действа, но не се подписвам под това.

# 4
  • Мнения: 5 255
Ползваме овлажнител за въздух Delonghi VH200
Цък Овлажнител за въздух - има ли ефект?

# 5
  • Мнения: 1 063
FlutterТака. Аз не съм купувала специален овлажнител за въздуха през зимата. Просто върху нагревателния уред съм слагала купа с вода и трябва да се проветрява сутрин и вечер /минимум/, за да се освежава въздуха в стаята на бебето  baby_neutral. Свежият въздух не дразни, напротив облекчава кашлицата. Party
Този нагревателен уред парно ли е?Съмнявам се, защото при тях ефект с купичките няма.Проветряването и по-често става, но въздуха пак е сух Peace!

# 6
  • Мнения: 458
слагах мокри кърпи и купичка с вода, но ефект няма. Хареса ми този на Delonghi VH200 , май него ще взема  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт