11ти рожден ден-къде в София

  • 499
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Наближава рожденният ден на дъщеря ми а нямам идея къде да го направим. Доскоро празнувахме в детските клубове, но от миналата година отказа. предешния го направих в къщи но след 20 деца можете да си представите какво беше и хич не ми се иска да повтарям. Ако някой знае заведение подходящо за 10-11годишни в софия моля да помага.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 866
виктория преди два дни беше на рожден ден в папа джо - каза, че са изкарали добре.

# 2
  • Мнения: 134
Защо не проверите в боулинга в новия МОЛ - Скай Сити, до завод Електроника.
Знам, че там организират много хубави детско/младежки рождени дни!
Весел празник Wink

# 3
  • Мнения: 88
Ще проверя в боулинга изобщо не знаех, че организират рд. а папа джо каде се намира и пицария ли е?

# 4
  • София
  • Мнения: 4 866
http://zavedenia.gbg.bg/index.phtml?tid=20&oid=5142&restaurant_id=3385 - папа джо.
предполагам са го избрали и защото е близо до училището на децата - т.е. на познато и достъпно място.

това за боулинга е много готина идея. моля, ако някой научи подробности, да пише, че до април и аз ще трябва да измисля нещо.

# 5
  • Мнения: 88
Мерси много. За боулинга тези дни ще проверя и ще пиша.

# 6
  • Мнения: 3 743
Последния Рожден ден на сина ми (10г) празнувахме в боулинга на Sky City. Децата бяха много доволни!  Играха 2 часа боулинг, бях им поръчала различни видове хапки. От боулинг залата предлагат кетъринга и тортата. Неприятното (за мен) е, че боулинг пистите се плащат на час - 25лв...  Но най-важното е, че децата се забавляваха и изкараха много добре. После играха на дартс, джаги и др.

Общи условия

Активация на акаунт