Утре сме на алерголог!

  • 423
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
 Sad Много съм притеснена! Моля ви споделете какво е тестването? Дали ще си поплачем? Дъщеря ми е на 4год. и 9 месеца. Дали резултатите ще са обективни на тази възраст? Моля за всякаква информация,която можете да ми дадете! Благодаря Ви!  Praynig

# 1
  • Мнения: 5 525
До колкото знам зависи дали ще ви направят пълният тест или не. И зависи от твоето детенце.Моята дъщеря е на 4г и не плаче, когато я бодът и т.н. Просто седи и гледа и общо взето не реагира.Подготви си детенцето предварително, обясни му какво ще правите за де не се плаши.На баткото му правиха тест само за мухъл и , домашен прах и цъфтящите цветя май беше и само се драска, не боли.На Мария и правиха за упойките и също само леко я драснаха.Но знам че някои неща са подкожни ..Не се притеснявай предварително, всичко ще мине бързо.

# 2
  • Мнения: 285
Много ти благодаря,Меричери! На нас трябва да ни направят тест за полени,влага и домашен прах! Обясни на детенцето,но явно аз повече се притеснявам!   Embarassed

# 3
  • Мнения: 5 525
Мисля, че няма да имате проблем, съвсем леко ги драсват, капват капчица в/у драснатото, не боли, изчаквате 20 мин и след това доктора отчита резултата.

# 4
Обърнете внимание, че на бланката за отчитане на теста има и графа 24 часа!

Спомням си, че синът направи по-късна реакция към други неща (на 20те минути показа само на полени и кандида) и зачервените места го сърбяха цяла седмица след това, а аз патицата не се сети да отвори бланката и да сравни от какво е. Досега още се чудя към какво още прави реакция и не мога да разбера, а само го тъпча с антихистамини като се надуе.

Ако се случи така, не забравяй да сравниш "боцнатото" място и бланката - май се водеше "късна реакция" и предполагам, че щото не си правят труда за втория преглед я водят "трудна за установяване".

Общи условия

Активация на акаунт