Варненски благотворителни деяния V

  • 8 392
  • 296
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Хайде в новата темичка Hug!
Хайде сега да си поблъскаме главите над нещо друго - доизкусурявам документите за сдружението, та не сме решили какъв членски внос ще се събира. Няма как да запишем, че няма да събираме такъв, защото законът го изисква. Така, че аз се чудя или 1 лв. /чисто символично, колкото да изпълним изискването на закона/ или 5 лв. /символично + някой лев за работа/.
Има и други точки, по които трябва да помислим - Управителният съвет ще бъде съставен от трима души. В този съвет всеки ще има някаква функция. Ролите са разпределени там - председател, касиер и секретар...По принцип членовете на управителния съвет  се се избират на Общо събрание, но нека помислим предварително, та да са ни готови документите.
Хайде да се съберем утре. Има много неща за обсъждане.
Имам още една молба! Embarassed Събрал съм два тона (поне 4-5-6 торби) дрешки за майки и бебета, паяк и не помня какво още за Звеното. Щото най.близо ми се види,в Аспарухово и искам да ги занеса там. Моля за някой дама с МПС, да ми помогне с транспортирането.  Embarassed Спишете ми ЛС по тоз проблем, че все чакам сам да отивам, а нищо не свършвам. Пък половината гардероб пълен!  А Ананасов си взе колата и отпраши в гората.  ooooh!
И аз имам една торба с дрешки и една с обувчици. Да не ме забравите като ще ги носите в звеното. Мога да ги донеса в мадам Небесна, ама като се разберете за деня, че да не и се пречкат от сега.
date=1162803058]
Почти всяка сряда има събиране... вечерно начело с Краставичната Небесница Simple Smile
[/quote]
През деня или вечерта, покрай дамското ни парти? Как ви е удобно?
Сигурно сабахлян, къмто 10 30? В дъжделивото време къде може се съберем? Сложен казус, где ще ходя с този бебе Май.. Измислете, аз ще дода за съучастничество.

5лв звучи като 5лв.  Money Наистина главното действащо лицо ще има нужда от тези средства, нямам нищо против сумата. Може и да я намалим, ще обсъдим тези работи значи...

Може ли някой да донесе, Малена, ако обичаш, мола ти се, принтирано лого, да го видим наживо какво ще каже?  Wink

Имам още една молба! Embarassed Събрал съм два тона (поне 4-5-6 торби) дрешки за майки и бебета, паяк и не помня какво още за Звеното. Щото най.близо ми се види,в Аспарухово и искам да ги занеса там. Моля за някой дама с МПС, да ми помогне с транспортирането.  Embarassed Спишете ми ЛС по тоз проблем, че все чакам сам да отивам, а нищо не свършвам. Пък половината гардероб пълен!  А Ананасов си взе колата и отпраши в гората.  ooooh!
Ти таквоз жизненоважно събитие да стървеш!!! Мен ми хареса, ще са пристрастя да знайти!!!  hahaha
Имам още една молба! Embarassed Събрал съм два тона (поне 4-5-6 торби) дрешки за майки и бебета, паяк и не помня какво още за Звеното. Щото най.близо ми се види,в Аспарухово и искам да ги занеса там. Моля за някой дама с МПС, да ми помогне с транспортирането.  Embarassed Спишете ми ЛС по тоз проблем, че все чакам сам да отивам, а нищо не свършвам. Пък половината гардероб пълен!  А Ананасов си взе колата и отпраши в гората.  ooooh!
И аз имам една торба с дрешки и една с обувчици. Да не ме забравите като ще ги носите в звеното. Мога да ги донеса в мадам Небесна, ама като се разберете за деня, че да не и се пречкат от сега.
Обикновено в Сряда вечер, къмто 19 30 ч в някой кръчма се събираме и обсъждаме форуНът и нашето битие в него. Заповядайте!
Предложете утре час и място за дневна среща по благотворни въпроси?
Ами хайде утре към 18-18.30 да се съберем за да могат и работещите мами да дойдат. За мястото- нямам претенции, може в Етно например, че е най- в центъра Wink, ама и Вие си кажете предпочитанията.
И след Етно да си направим вечеря в някой гостилница? Вместо в Сряда, да отместим да е Вторник?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Да се разпиша и тук, че съм "за" посещението на гостилница, след като приключим със сериозната част Wink.

# 2
  • Мнения: 253
 Значи утре в 18-18.30 в бар "Етно"   Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Добре, ще дойда навсякъде! Сетне може и до танци да стигнем?  Rolling Eyes Отивам да пиша по този въпрос в Календар на Събитието.

# 4
  • Мнения: 301
О-о, ако е за вторник, ще намина и аз към Етно... Тъкмо мислех, че пак няма да мога дойда ако е в сряда Joy

# 5
  • Мнения: 311
Дайте предложение за гостилница, защото може да не успея за Етно, а пък вече искам Ви видя, че бактън тоз домашен арест!

# 6
  • Мнения: 206
В 18;30 съм в Етно .

# 7
  • Мнения: 3 595
Ами аз явно пак ще се информирам от тук  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 748
Аз ще дода у етното, за после не знам Simple Smile Ама аз преди 19 надали ще успея да дойда Simple Smile

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Май няма нужда да казвам, че ще закъснявам.  Embarassed Форсмаджорно обстоятелство ме сполетя, бабите ще довтасат в по-късен час. Ще опитам да съм максимално навреме. Прощавайте ме!  Embarassed

# 10
  • Мнения: 6 039
Чудя се дали и аз да не дойда newsm78 newsm78 newsm78


 newsm23 newsm23 newsm23
но засега да споделя, че току-що говорих с една от майките от София - Emi.
уредила е разпечатването на 6 000 бр.   newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
коледни картички от тези, които направих. Цената на картичка е 0.05лв. Просто без пари, ако питате мен.
Идеята е, да останат 3 или 4 картички с Коледна тематика, да направя 1 за рожден ден и 2 универсални "Честит празник", до другата седмица трябва да се справя.
Стискайте палци да не се изложа
и мислете къде може да се разпространяват във Варна, при условие, че няма базар във Варна

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Чудя се дали и аз да не дойда newsm78 newsm78 newsm78


 newsm23 newsm23 newsm23
но засега да споделя, че току-що говорих с една от майките от София - Emi.
уредила е разпечатването на 6 000 бр.   newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
коледни картички от тези, които направих. Цената на картичка е 0.05лв. Просто без пари, ако питате мен.
Идеята е, да останат 3 или 4 картички с Коледна тематика, да направя 1 за рожден ден и 2 универсални "Честит празник", до другата седмица трябва да се справя.
Стискайте палци да не се изложа
и мислете къде може да се разпространяват във Варна, при условие, че няма базар във Варна

Ела, ела- не хапем изобщо Hug!
Имам идеи за разпространението ако не стане базара Wink.

# 12
  • Мнения: 3 595
Страхотно Малена  Hug Аз със сигурност искам да си купя  Blush

# 13
  • Мнения: 180
Браво на Малена и на мамата от СФ.
Аз ще дойда в Етно в 18:00, че в 19:30 трябва да съм в Спортната! Нямам търпение да се запознаем.   bouquet Вие всички ли се познавате? Аз ще се срамувам  Embarassed

# 14
  • Мнения: 6 039
не се срамува, аз познавам Небесна, Иви, мама Диана, Катюша и толкоз

ама като не ходя по срещи кака да ги понавам тия мили момичета

Общи условия

Активация на акаунт