Млечна хухня от 3м в София?

  • 592
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 554
Здравейте момичета!

Искам да попитам мамите от София имат ли инфо дали съществува млечна кухня от 3 м. възраст на бебето , и ако е да , къде се намира ? Аз живея в лозенец, ако има значение.

Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 448
От 3 месечно? Мисля, че най, най-ранна кухня за която съм чувала е от 4 месеца  Rolling Eyes

# 2
# 3
  • Мнения: 832
Тук в нашия квартал - Гео Милев, преди имаше, но незнам дали още я има и не съм сигурна дали от 3м., само знам, че е млечна и май разнасяха и по домовете.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 198
Доколкото знам, общинските кухни в София са най-рано след 10 навършени месеца.

# 5
  • Мнения: 765
 Надявам се да няма  Wink... А да не би да питаШ за банка за кърма , или наистина става въпрос за "стол" за 3месе4ни бебета ?

# 6
  • Мнения: 554
Информативно питам понеже майка ми разправяше, че едно време имало такова нещо. Беше ми интересно дали съществува още.

Благодаря ви !

# 7
  • София
  • Мнения: 1 457
Доколкото знам, общинските кухни в София са най-рано след 10 навършени месеца.


И аз така знам  Wink

# 8
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
 Shocked
Силно се надявам да няма. Какво друго му трябва на едно 3-месечно бебе освен мляко.

# 9
  • Мнения: 832
Доколкото знам, общинските кухни в София са най-рано след 10 навършени месеца.


В нашия квартал има две момичета, но които децата им са 7-8 месечни и взимат някаква кухня, но повече подробности незнам.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
Аз съм чувала че в провинцията има кухня която започва от 4,5 месеца,но както с аписали по-горе майките бебето не се нуждае от "кухня" а от мляко:)

# 11
  • Мнения: 554
Прави сте милички за това , че бебче се нуждае ое млекце!
Моето буболече си папка млекцето, но папка и пюренца и какво ли не. Захранена е вече и си мислех, дали не са им по- гобри манджите на въпросната кухня от тези които купвам от магазина.

# 12
  • Мнения: 6 164
Може ли някой да ми разясни понятието "млечна кухня"? newsm78

Какво значи - че има само мляко (тогава що да не си го правиш вкъщи?) или има и други неща, с преобладаващо млечно съдържание (но какви ли биха били тогава за бебе на 3 месеца?)...

Че има таква - има - нали в Пловдив там бяха блъснали майката с 6-месечното й бебе!

Общи условия

Активация на акаунт