"zeplin"

  • 1 388
  • 22
  •   1
Отговори
Вчера купих на дъщеря си грейка на "zeplin" Искам да ви попитам дали са качествени и на колко градуса се пере, защото на етикета нищо не пише. Чудя се дали като я изпера и ще става за носене  newsm78 а все пак не е от най евтините, та въпроса ми е дали съм се? прецакала или не

# 1
  • Мнения: 259
Миналата година купих на малкия яке ,прала съм го във пералня на 40градуса, и не е мръднало,страшно са им качествени нещата,така че не се притеснявай.

# 2
  • София
  • Мнения: 11 658
И аз мисля,че няма място за претиснение,чувала съм,че дрехите с тази марка са качествени.Но грейки и якета,независимо от марката пера на 30 градуса!

# 3
  • Мнения: 667
И аз пера якето на дъщеря ми  "zeplin" на 30 градуса - няма проблеми.

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Нели има цял зимен комплект такъв. Пера на 40 градуса- никакви проблеми не съм имала миналата година. Като нов е.

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз малко не по темата, ама да попитам- къде в София се продават дрешки с тази марка? Алекс има два сукмана с тази марка, но са й подарък. До сега не съм виждала никъде тази марка дрешки. Thinking Може и да съм недогледала де...Иначе знам, че е известна марка, а и са качествени и май не са и евтини.

# 6
  • Мнения: 1 930
Подариха ни яке и гащеризон Zeplin..още не съм ги прала, но са невероятни на външен вид....

# 7
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Иренка, аз съм купувала от Пакостник в Овча купел Доколкото си спомням имаше и в Люлин в Силвър център.

# 8
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Мерси. Овча купел ми е далече, но ходя от време на време до Пакостник и ще проверя.

# 9
  • Мнения: 766
В Дианабад, на автобусната спирка до хотела има едно малко магазинче - продават доста неща на Zeplin. Магазинчето е с мечо Пух, май и така се казва

# 10
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
В Дианабад, на автобусната спирка до хотела има едно малко магазинче - продават доста неща на Zeplin. Магазинчето е с мечо Пух, май и така се казва

Има май същото магазинче и на пазара в Хаджи Димитър. От там миналта година купих на Танти зимното яке. На етикета наистина нищо не пишеше за пералнята. Пише, че няма нужда от пране, което ме притесни, но явно са имали впредвид, че и само с мокър парцал се почиства-материята е някаква такава. Е, изпрах го на около 30градуса-чистак-бърсак стана. Все пак бяло яке няма как да не се пере. Наистина доста време изкара само със забърсване, но.....

# 11
  • Мнения: 8 505
В Дианабад, на автобусната спирка до хотела има едно малко магазинче - продават доста неща на Zeplin. Магазинчето е с мечо Пух, май и така се казва

Има и срещу Студентска поликлиника и на пазара в Младост 1.Да,"Мечо пух" са магазините.
И аз пера якето на дъщеря си на 40* и нищо му няма (бях убедена,че вече съм писала в темата Thinking).

# 12
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
(бях убедена,че вече съм писала в темата Thinking).
Защото я има и в "Дом и семейство"   Peace
Повредата не е в теб  Peace

# 13
  • Мнения: 8 505
Знаех си аз Simple Smile
Трилиън,мерси!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Подариха ни яке и гащеризон Zeplin..още не съм ги прала, но са невероятни на външен вид....
На "цеплин" Влади имаше суичър лятото - много го носи- нищо му няма.
Искам и аз гащеризон и яке  Praynigкаква ли е цената? newsm78 дали е по-малко от комплекта на Руканор - 87 лв. който засега избрах newsm78

Общи условия

Активация на акаунт