Шефа ми е идиот!!!

  • 3 557
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 794
Вече пиша поста за 3-ти път и съм още по - разтроена...



Случката, която  преля чашата на търпението ми е следната - ще изпраща на курс, който е важен за работата  ми и който очаквам от 1.5 г един нов колега, негово протеже...  smile3515

Независимо, колко се старая и полагам усилия да съм коректна, винаги най-дребната ми грешка се порицава публично до директора чак, а за новака , който повреди супер скъп уред, историята бе туширана и покрита.... Даже всички обърнаха случилото се на майтап.... А доста сериозен негов проект, се забави!
 newsm61

Дразня се, защото всичко уж се прави под масата, но е зашито с бели конци, а при малко повече мозък, щяха да си изпипат нещата, поне за да не се афектират останалите и да не се демотивират чак толкова. Само че де толко интелигентен подход!!!!!  smile3511


Опасявам се , че ставам досадна в къщи - само за това мрънкам, на приятелки също.. а сега и на вас.  smile3516

Просто се чуствам ужасно безсилна, ядосана и демотивирана...
Искам да  fight шефчето и неговто момченце, което всъщност няма много вина, но безкрайно ме дразни и вече избягвам да си говоря с него! 

 hit

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Нещата не ми звучт като да вървят към по-добро. Защо просто не си спестиш нервите и не си смениш работата? Ако си я харесваш - същото, но в друга фирма? Или не става?

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз щях да предложа нова работа. Що си късаш нервите?

# 3
 Grinning

По-добре тук, отколкото пред шефа, щото веднага ще станеш "конфликтна личност".
На мен не ми пречи да слушам колко и какъв гадняр е той. В крайна сметка всеки си гони интереса, стискам палци нервите ти да не избягат пред него.

А няма работа без проблеми, няма идеални хора.

Четох, че в Япония в мазетата имало чучело на Шефа, и работниците ходели в почивката да млатят чучелото. Ама не съм проверявала дали е истина де.

# 4
  • Мнения: 794
Ще му направя вуду вече  Tired  Simple Smile

Не мога да си сменя работата, тъй като сферата в която работя е доста специфична и има около 3 фирми, в които евентуално бих могла да се преместя и то само когато се освободи подобна на моята позиция....  ooooh!

Другият вариант е чужбина , но това ми се вижда прекалено крайно ...

Така че ръцете ми се вързани...
 Mr. Green
Май трябва да отида на психолог, за да преодолея напрежението  Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 6 461
Вече пиша поста за 3-ти път и съм още по - разтроена... .........
Ако работите не вървят наистина на добре по скоро се позамисли за нова работа.
Успех Peace

Четох, че в Япония в мазетата имало чучело на Шефа, и работниците ходели в почивката да млатят чучелото. Ама не съм проверявала дали е истина де.
Е това вече ме разсмя Laughing




# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Винаги има изход от ситуацията. Не се настройвай негативно и не се примирявай с нещата. Дали ще има някакъв резулта, ако поговориш с прекия си шеф?

# 7
  • Мнения: 794
Дали ще има някакъв резулта, ако поговориш с прекия си шеф?

точно head of section-a е проблема... с manager уж са ок нещата...  newsm78

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ако искаш да се бориш за правата си и да получаваш това, което ти се полага, май ще се наложи да действаш и да дадеш гласност на недоволството си. Опитай се да намекнеш какво ти е отношението, дори говори с този head of section, да знае той, че ти имаш амбиции, свързани с тази работа. От самото му отношение ще усетиш какво да предприемеш.
Успеь! newsm10

# 9
Вуду ....  newsm78

Хм, може да опиташ Дартс.

Тренираш ли нещо - ако не - сега е момента да започнеш!

Относно крайните варианти и чужбина - като стигнеш до границата все си я местиш още малко натам, така че... ама има хора, които са оживяли и в чужбина.

Но не забравяй, че идеални хора няма и проблеми има винаги и навсякъде.
Ако решиш да тръгнеш към крайни вариянти, мога да ти помогна единствено като стискам палци!

# 10
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ако искаш да се бориш за правата си и да получаваш това, което ти се полага, май ще се наложи да действаш и да дадеш гласност на недоволството си. Опитай се да намекнеш какво ти е отношението, дори говори с този head of section, да знае той, че ти имаш амбиции, свързани с тази работа. От самото му отношение ще усетиш какво да предприемеш.
Успеь! newsm10

 Peace

# 11
  • Мнения: 267
Мисля, че като начало е хубаво чисто психологически за себе си да преодолееш проблема и тогава да отиваш да се разправяш. Аз доста време на работата си имах колега, който и като служител и като човек ме дразнеше изключително и аз не се понасях, защото това ме караше да се държа лошо с него, а не обичам да се държа така. Та, след известно време започнах да си напомням, че явно все пак ще работим заедно и той едва ли ще се промени и някак си спрях да му се дразня. Спрях и на приятелите си да говоря колко ме дразни. Мисълта ми е - успокой се, и тогава говори с мениджъри, защото не е много професионално да усещат някоя заядлива нотка в гласа ти, неспокойна, раздразнена, ако забележат това у теб докато им обясняваш проблема, нищо чудно да решат, че е нещо на лично ниво или че си някоя крива женка. Ако го направиш спокойно и от гледна точка, че не че те ощетяват теб, а колко страда фирмата заради това, че се поощряват некадърни хора - мисля, че би имала по-голям успех  newsm10

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Заставаш пред кабинета му с табела  ОСТАВКА  ignore2    smile3513    red

# 13
  • Мнения: 2 292
ами толкова много идиоти има, че вземеш ли да си тровиш личния живот с тях ... направо е тъпо.
моя съвет е, просто престани да работиш. Въведи си нещата в опр. ред. и почни да си ходишдо там, да си пиешкафенцето, от време на време да направишнещо , колкот ода не заспиш, да напишеш един голям доклад с разтегнати локуми , колко голяма работа си сътворила да си вземеш парите и да си идеш в къщи да си караш кефа. Няма нужда да напускаш, ако някой има нещо да ти каже, знае къде да те намери  Laughing успех.

# 14
  • Sf
  • Мнения: 808
Не се отчайвай!!! Всичко се връща. Имай търпение. Върши си работата, мълчи си, недей показва, че те ядосват, обиждат или са те наранили. Това е само на работа Simple Smile Щади си нервите!!! Не споделяй с колеги възмущението си, защото винаги има някой, който да го донесе, където трябва... И после пак ти ще си виновна...

Винаги има Видов ден.

И не споделяй в интернет пространството прекалено, защото винаги има някой от колегите, който е достатъчно любопитен да наднича къде пишеш, или ІТ специалистите безпрепятствено могат да извадят всичко написано от теб в Интернет...

Успокой се и се опитай да се държиш все едно не се е случило. Това ще ги обърка Simple Smile А на теб ще ти стане по-весело Simple Smile Гарантирам Simple Smile Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт