за шишетата на НУК

  • 1 157
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 970
МОля мамите,които са използвали шишетата на НУк за малко помощ Praynig Моятя бебка хи4 не оби4а да пие от шишета,  и ве4е се 4удя какво да й купя ooooh! .На тези бибите са по-разли4ни. и струва ми се има шанс да ги приеме.Та- въпроса ми е за бибите
До къде се слагат в пластмасовия ринг на винта?Самата бибка има 2 улея и м/у тях дупка за въздух.Тя отгоре ли трябва да  бъде или да остане вътре в шишето
Ох- и аз така го обясних...  ooooh!- дано някой ме е разбрал и помогне с инструкции  Praynig

# 1
  • Мнения: 82
Биберонът се поставя в пластмасовия държател до втория улей-колкото може да влезе.Дупката за въздух трябва да е извън шишето и когато детето пие тя трябва да е отгоре.
Дано имаш успех с тези биби на NUK.Моята Ния не ги харесва особено,защото пускат по-малко и трябва много да смуче за да се нахрани:).Ние харесвамв най-много бибите на Chicco.

# 2
  • Мнения: 4 970
Благодаря ти за ързия отговор  bouquetДано имаме успех с тези биби,4е ве4е в 4удо се видях #Crazy

# 3
Аз тези шишета изобщо не можах да ги ползвам.Не ги хареса изобщо.Ако мислиш че се затруднява да яде бебока пробвай друга марка.Ама и те са едни капризни мъничета Wink!Успех!!! Peace

# 4
  • Мнения: 295
Ние използвахме само НУК и съм страшно доволна. Nike ти е обяснила как се поставя биберонът. Но действително, ако бебето е свикнало да пие от шише, а не от гърда, може да не ги приеме, защото пускат по-малко.

# 5
Ние използвахме шишета на НУК, но в момента в който купихме друго на Camera /за сокчето, тъй като бяхме в провинцията и нямаше други в местната аптека Grinning/, Виктор категорично отказа да се храни със старите биберони.
Сега съм сменила бибероните на шишетата с тези на Camera. Може да пробваш и с други Simple Smile

# 6
  • Мнения: 46 430
Ние използвахме шишета на НУК, но в момента в който купихме друго на Camera /за сокчето, тъй като бяхме в провинцията и нямаше други в местната аптека Grinning/, Виктор категорично отказа да се храни със старите биберони.
Сега съм сменила бибероните на шишетата с тези на Camera. Може да пробваш и с други Simple Smile

Същото стана и при нас  Peace голяма мъка беше с този Нук, докато открих Камера, от тогава до сега ползваме само нея  Grinning струват лев-два, съжалявам, че си хвърлих парите в началото ...

# 7
  • Мнения: 1 030
Аз пък пробвах физиологичния на Чико, с малка дупка, но самият биберон, нали е каучуков, е доста мек и бебка го смачка в устата си и взе да се олива и да реве...Пробвах с Авент и нямаше проблеми, по-твърдички са. Но при всяко дете е различно.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
На нук ни харесаха само биберон-залъгалките  newsm10

# 9
  • Мнения: 2 757
Неудобни са защото като почне детето само да си пие от шише и ще му е трудно да си нагласи биберона в устата. Освен това понякога налапват цялата биба заедно с дупката и не може да функционира по предназначение.

# 10
  • Мнения: 4 392
Дъщеря ми е фенка на НУК, но малките дупки и бяха проблем отначало. Заспиваше със шишето и постоянно трябваше да я будя, за да изпие млякото. nike правилно ти е обяснила.
Тези на Камера ги ползваме за вода.

# 11
  • Мнения: 3 069
На мен ми подариха едно на НУК но никак не са удобни.Останахме на на д-р Браун и на Чико.

# 12
  • Мнения: 2 109
ние сме само с НУК, от новата серия, с широка основа. Освен тях не ще друго. Каучокови биберони. има 3 размера на дупката, така че може да тече с различна скорост. в момента давам с такъв биберон гъст АМ с бисквити и ги пие.
проблем беше да мине към тясно гърло и силикон (с вода, хич не и е фен).
не знам дали всички каучокови биберони са така, но тези много бързо се прецаква самата гума, и започват да хлътват.

иначе имам една изцяло силиконова залъгалка на камера. много е готина. не знам шишетатаим как са. опитай обаче с широка основа, няма как да захапе дупката за въздух.

# 13
  • Мнения: 4 970
Благодаря ви за отговорите,моми4ета! Hug.ТОва шише,което съм взела  май не е от тези с широката основа newsm78.Абе- едно малко шишенце е (125мл)- водят го за сок.Аз и с такава цел го взех.По принцип се кърмим, залъгалки не приема никакви Naughty.Бибите на Авент са й големи сяхаш в устата и доста неудобни.За сега се мъ4им с Чико( основно кау4уковите),но пак е цяло приклю4ение пиенето от там.За това- реших да пробвам тези на Нук,които уж били физиологи4ни Rolling Eyes.Ще видим...
Още веднъж- благодаря ви!  bouquet

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=134308.0

Това е специална тема за безплатни консултации на NUK.

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 09:31 от Reza

Общи условия

Активация на акаунт