Подаръци за Коледа?

  • 3 452
  • 56
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Започнахте ли да мислите вече и за това?
Аз винаги се колебая какво да подаря на съпруга ми.

# 1
  • Мнения: 431
Аз пък винаги съм се чудила на тези теми за подаръци.  newsm78

Не си ли познавате половинките, не знаете ли за какво си мечтаят, какви са хобитата им, какво са споменавали, че харесват, какво ги вълнува?  newsm78 Не си ли говорите...

# 2
  • Мнения: 186
Аз ще му купя парфюм.

# 3
  • София
  • Мнения: 888
Аз пък винаги съм се чудила на тези теми за подаръци.  newsm78

Не си ли познавате половинките, не знаете ли за какво си мечтаят, какви са хобитата им, какво са споменавали, че харесват, какво ги вълнува?  newsm78 Не си ли говорите...


Еххх, знам аз много добре какво иска моичкия  -  спортна супер кола. Ама на - не ми достига някаква си  6-цифрена сумичка в евро, За туй ще следя темата с интерес, за да се спра на нещо малко по-евтинко и символично Mr. Green

# 4
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Моя мъж си купува каквото иска и има нужда.
Аз искам да му подаря нещо,което не се е сещал да си купи.

# 5
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Абе и аз знам какво иска най- много, ама освен да продам къщата друг вариант няма, за да му га купя. А иначе и аз се чудя какво- искам да е нетрадиционно и  интересно, но все още не съм се спряла на нищо.

# 6
  • Мнения: 780
 е като дойде коледа че се чудя на къде да хвана.много обичам този празник,но като се сетя за подаръците и направо......... smile3515.то за мойте дерца лесно и за мъжо ами купуваме на племенниците , на други близки деца... ужас и се чудиш какво д а купиш,и  парите бързо свършват и като не купиш скъпи подаръци се сърдят newsm61

# 7
  • Мнения: 6 461
Подаръци на Коледа купувам само на децата ми, на племенниците ни,както и на близки дечица. Peace
Възрастните много добре знаят, че Добрия старец не съществува Laughing ......и.......изобщо да не се надяват... Mr. Green(в това число и мажО. Mr. Green)

# 8
  • Мнения: 2 677
Никога не съм се справяла с този въпрос.  Sad Все мисля, мисля и накрая нищо не успявам да измисля.  newsm78 Най-обичам хората сами да си кажат какво искат. Първо, явно нямам въображение в тая сфера, и, второ, не обичам да подарявам излишни неща, а когато не знам от какво има нужда човека, винаги така се получава.

# 9
  • Мнения: 7 474
Аз много обичам самото търсене и купуване на подаръци, не обичам сумата която ми коства Laughing Гледам до края на ноември всичко да купя, че после става лудница  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Телефон ще купувам на мъжа ми, той сам си го избра, защото стария му дава фира вече от старост Confused
На детенце - играчка, още не съм решила каква.
На сестра ми - някаква козметика , книга.
На родителите ми и на свекърите - нещо за дома вероятно или сувенир за спомен Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 4 867
вече започнах. вчера купих първите два подаръка. мисля до края на този месец да съм приключила с купуването и опаковането.
а със съпруга ми сме намислили за тази коеда заедно да си купим общ подарък. не сме решили точно какво.

# 12
  • Мнения: 1 495
Аз пък винаги съм се чудила на тези теми за подаръци.  newsm78

Не си ли познавате половинките, не знаете ли за какво си мечтаят, какви са хобитата им, какво са споменавали, че харесват, какво ги вълнува?  newsm78 Не си ли говорите...


Ами моя го познавам уж добре, но все пак трудно се сещам какво да му подаря, той все пак не споделя толкова колкото аз на него. Като тръгнем по магазини, той не се въодушевява от всякакви дреболии като мен.
А колкото до пускането на такива теми мисля, че е много полезно, защото могат да се получат интересни идеи, за които трудно бихме се сетили иначе. Поне за хората без въображение като мен са от голяма помощ. Blush

# 13
  • София
  • Мнения: 3 271
Не мога да разбера защо при нас (имам предвид в България) е прието да се купи смислен подарък, скъп или такъв който щети влезе в употреба Thinking
Една Коледа бях на гости при леля ми във Франция и ако знаете какви глупости си подаряват  doh направо изумях - примери:
- тирбушон
- поставка за чаши за кафе (от тия дето закачваш чашката на дръжката и, да виси), дървена
- бутилка вино
- кутия бонбони
- една халка дето се слага на бутилка с вино, да не капне капката на покривката
И всички много им се радват и се възхищават yes.
А аз постоянно трябва да измислям - хубави и скъпи подаръци за роднините, че ако не са такива току-виж някой се разсърди  smile3516

Ще купя за детето и за мъжа - за Малчо играчка , а на мъжа.... newsm78 newsm78 newsm78, като измисля ще ви споделя  Wink

# 14
  • Мнения: 4 629
Не мога да разбера защо при нас (имам предвид в България) е прието да се купи смислен подарък, скъп или такъв който щети влезе в употреба Thinking


Жеста е важен при подаръците не цената  Peace

Мъжа ми си получи Коледния подарък предварително - ски, обувки, яке и грейка  Grinning. За самата Коледа ще му купя още нещо - пуловер или риза например

За сина ми - статив за рисуване

Имам още да купувам за: майка ми и баща ми, сестра ми, чичо и леля, свекърите ми, 2те сестри на мъжа ми и семействата им, бабите и дядовците ни, няколко близки приятели и чуителките на сина ми  CrazyИмам идеи и за тях какво ще подарявам, но много дълго ще стане да пиша

Общи условия

Активация на акаунт