детски кардиолог???

  • 18 581
  • 25
  •   1
Отговори
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Моля ви мами, ако някой може да ми каже къде е преместена Детска кардиологична клиника  в София.Говоря за тази, коато се намираше зад ВМА.Предварително ви благодаря!!! Praynig

# 1
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Детска кардиология има в Трета градска, тя сега е кардиологична болница.

# 2
  • Мнения: 1 710
А добър детски кардиохирург определено днес, след операцията на Лъчи е д-р Митев - пак в + градска. Имаме му координатите, ако ви трябват - пиши ми на лични

# 3
  • Мнения: 252
Детска  кардиологична  болница  се  намира на  ул. Коньовица 65 (трета  градска  болница)

Лекарите , които преглеждат децата са  няколко, аз  знам само
Д-р Павлова  и д-р Велковски, но има  и други. В общи линии всички са  добри.
В клиниката и в  реанимацията  на  3 ия етаж работят  и всеки ден се сменят  около дузина  и повече детски кардиолози.
И хирурзите  са  няколко, но най-известни са д-р Лазаров  и д-р Митев.
ето сайт:

http://www.hearthospital.bg/infantileDiseases.php
http://www.hearthospital.bg/childHeartSurgery.php

там  има  и телефони, ако те  интересува

лек ден Simple Smile

# 4
И аз познавам д-р Павлова, мн мила жена, отдели ни доста време, внимателно обясни ситуацията, въобще сме доволни от нея. Тя и д-р Великовски са доста препоръчвани като детски кардиолози.

# 5
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Много ви благодаря,днес свършихме работа.Пратиха ме при доц.Томова в Университетска болница.Беше също много внимателна жената..  newsm10       Но за още едно лекарско мнение никога не е късно.Така че след един два дена сме там,че малката е болна. smile3512 Писна ми от сополи ,темп.и кашлици.Но започнах да я давам на детска градина

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
и НИЕ ИМАМЕ кардиологичен проблем.Надявам ,се да не  стига до операция.Ходим в 3 -та градска болница.Последният път бяхме при д-р Дашева ,ходили сме и при д-р Павлова.Сега ще ни води  с познат,но мен ме е повече страх.Надявам се дасе оправят всички дечица !Успех на всички!

# 7
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Защо да те  е страх,.Аз днес бях много притеснена и първата, която знам е тази на Д.Несторов-детска клиника, и си имаше и кардиолог,доц.Томова.Не съм чела отзиви за нея.Както писах- съм доволна, ще се прегледаме и в 3 градска, вчера вечер ми я препоръчаха.Засега няма проблем Praynig,но ни прати на ехокардиография.И тогава вече ще се срещаме пак.Е, зависи....дано не се налага  Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 1 951
Мнението ми за Детската педиатрична болница на "Димитър Несторов"е отрицателно.Вярно е имат кардиологично отделение,но там не бих отишла след преживяванията си там,от които още се стряскам в сънищата.

# 9
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Обяснете ми защо?Моля ви ,ако все пак ви е възможно, кое е лошото....лекарите ли,неправилна диагноза ли....ако не искате да бъде явно, поне на лични.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 951
Ще отговоря,аз не крия!Наложи се за уж"профилактични изследвания"(според свеки)тя лично познавала доктора.да лежа в тази клиника с двете деца(умишлено не споменавамн името на лекаря,който иска може на лични)ТА<какво се случи:Взеха на децата кръв излязоха резултатите и изведнъж отново дойдоха да вземат кръв И о УЖАсС самия доцент ми съобщи новината едното ми дете имало последен стадий на левкемия  ТОй лично бил проверил резултата.Представете си ужаса ,който беше в моето сърце.Въпреки това аз взех на ръце детето и отидох при приятелка лаборантка 4 проби направихме и НИЩО.След това се извиниха,че допуснали груба грешка.Дотук нищо изписаха ни ,но аз не получих  епикриза,въпреки ,че 7 дена поред аз ходих до болницата.Било практика ,това вече е по думите на лекарката от 3 -та градска.Плащахме за всичките уж изследвания,които правиха на децата ,СуМата ,която оставихме на лекаря беше ок 650лева.И  в крайна сметка оная вещица(свеки) призна,че не го е  познавала,а тъпия ми по онова време мъж се е доверил.Но вече не е така.Сега се слуша моето мнение!!Надявам се и за в бъдеще!

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 18:44 от marianasot

# 11
  • Мнения: 252
....
И о УЖАсС самия доцент ми съобщи новината едното ми дете имало последен стадий на левкемия  ТОй лично бил проверил резултата.
...

Последен  стадий на  левкемия без  никакви симптоми при детето  Shocked
Тея луди  ли са , какви са тея  лекари !  #2gunfire
Възмутена съм  #Crazy

# 12
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Да ,права си.Имаш основания да си ужасена.Но поне можеш според мен,и да се радваш много.Всичко бих дала, и на мен да ми се случи ,дори и след 3 години, а не като теб 7 дни ,да ми кажат , че диагнозата е грешна.Така, че не се нервирай, завиждам ти благородно. newsm53

# 13
  • София
  • Мнения: 1 951
Благодаря!Само никой не може да върне нервите,които изхабих ,тогава.Каква е вашата диагноза,какво му е на вашето сърчице?

# 14
  • Мнения: 1 588
Мнението ми за Детската педиатрична болница на "Димитър Несторов"е отрицателно.Вярно е имат кардиологично отделение,но там не бих отишла след преживяванията си там,от които още се стряскам в сънищата.

Ние сме били там с голямата ми щерка 3-4 пъти за по 3 дни на изследвания (тя има междукамерен дефект) - при доц. Томова. Никога не сме имали никакви проблеми. Единственият проблем е, че д-р Томова е доста заета и всеки път сме си получавали епикризата със закъснение. Но пък и ние не сме ходили там никога с цел да си получим епикриза да я развяваме насам-натам, а по-скоро да се види дали лечението помага и какво е текущото състояние.

Общи условия

Активация на акаунт