ЗАБЕЛЯЗАХТЕ ЛИ?

  • 1 292
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 592
Понеже с малката съм по-често в къщи сега често гледам телевизия и естествено рекламите, та въпроса ми е забелязахте ли в една реклама на паста за зъби, където едно момиче се навежда и захапва едни билки от към горната страна /листата/ а когато се изправи листа са навън , все едно е захапала корените newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 2 550
Ииииии?

# 2
  • Мнения: 3 861
Ииииииииии?

# 3
  • Мнения: 3 405
Ами така е по-красиво, отколкото да се виждат корените. Все пак рекламата трябва да показва по-хубавата страна на нещата Peace

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не. Сигурно ги е премляскала и ги е обърнала в устата си докато се е изправяла.

# 5
  • Мнения: 5 577
 Joy Вярно, че е така. И на мен нещо не ми изглеждаше добре, ама не забелязах. Дори веднъж го направих, и пак не схванах.  Embarassed

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
А, то има много такива, в рекламата за шунка Наше село в едната сцена парчето в ръката на попа е цяло, в следващата - отхапано, в третата пак е цяло, а в рекламата за някакъв кредит преди актьора да каже, че ще тегли кредит (той казва "Кредит") се чува женски глас, само че по тихо "Кредит".

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Маркетинг и реклама. Тези две съществителни.

# 8
  • Мнения: 217
Понеже с малката съм по-често в къщи сега често гледам телевизия и естествено рекламите, та въпроса ми е забелязахте ли в една реклама на паста за зъби, където едно момиче се навежда и захапва едни билки от към горната страна /листата/ а когато се изправи листа са навън , все едно е захапала корените newsm78 newsm78 newsm78
А стига бе! LaughingСериозно? Joy Joy

# 9
  • Мнения: 677
Някой помни ли рекламата на Каменица и камиона с надпис Каменица,който минава покрай витрина,отразява се и се разчита Каменица..Рекламата не е риалити,рекламата е дриймалити..

# 10
  • Мнения: 3 405
Ама всяка една такава "грешка" ви е привлякла вниманието и сте запомнили продукта. Няма грешка тук, всичко е манипулация, с цел задържане на вниманието и запаметяване.
 Grinning

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Някой помни ли рекламата на Каменица и камиона с надпис Каменица,който минава покрай витрина,отразява се и се разчита Каменица..Рекламата не е риалити,рекламата е дриймалити..
Laughing
То в холивудски продукции като Троя има толкова недомислици, а вие- в нашениските реклами търсите ooooh!

# 12
  • Мнения: 2 407
Да и като филм от минала епоха, а статиста с часовник.

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да и като филм от минала епоха, а статиста с часовник.
И с прелитащ самолет за фон Laughing

# 14
  • Мнения: 239
Някой помни ли рекламата на Каменица и камиона с надпис Каменица,който минава покрай витрина,отразява се и се разчита Каменица..Рекламата не е риалити,рекламата е дриймалити..

Да си виждал реклама на ЕС класа за телевизия? Не мисля. Телевизията е за балъци - играчите гледат кво става на паркинга все пак. Това е нещо, което никой  не е разработил като медиум като хората - паркинг рекламата. Паркинг медиа с холограми на ЕС КЛАСИ. Холограм медиа. Целото небе в холограми на ЕС КЛАСИ. Моята утопия.

Общи условия

Активация на акаунт