Луда работа!

  • 1 574
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
първо.. Здравейте на всички, приятно ми е!

Второто и съществено е... Със съкровището решихме да работим за бебе. Имахме основания да мислим, че работата зор ще стане, но решихме да не се панираме и няколко месеца да си караме с надежда и това е. Първите няколко бяха безрезултатни, но този път още на след няколко дни имах някакво вътрешно усещане, че е по-различно нещо. От четири дни ми се гади, обаче по цял ден. Днес е направо непоносимо - цял ден само като помисля за храна и се втрисам, почти заеквах в стремежа си да не показвам, че с трудност задържам това, което явно много искаше да излезне  Laughing. От вчера ме болят много странно гърдите - първо на места (сякаш е ударено), а после болката се премести на зърната. Боли ме кръста, но не много. Дърпа ме корема ниско. Пишкам през няколко мин. Нищо от това обаче не е типично ПМС за мен. Днес трябваше да ми дойде, но при мен по принцип, ден или два преди това, се появява мнооого слабо и мнооого бледо розово течение, което е нещо като телеграма, че идат гостите Simple Smile) - няма помен ни от телеграми, ни от гости. Чела съм какво и как става и тъй като това са повече от класически признаци, естествено направих тест - отрицателен. Казах си че може да е рано, но после прочетох за някакъв тест "Престо", който отчитал едва 7 дни след евентуалното зачеване - отрицателен.
Ха сега кажете ми какво да си мисля!?! Притеснявам се дали не е това сигнал за някакъв проблем. Извинявам се за дългия (и вероятно глупав за повечето от вас) пост ама не ме свърта и не знам какво да мисля. А как ми се иска да бяха две черти...

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Изчакай още 2-3 дни и ако не ти дойде - повтори теста с първа сутрешна урина. Дано да е бебче!  Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравей, и добре дошла, дано да е за кратко  Wink Първо, аз лично, не смятам, че има глупави запитвания; Второ - стискам палци и се надявам да те запишем скоро в нашия списък за бремелинки, защото имаш обещаващи симптоми, но - имай едно наум - понякога и цикълът и симптомите се променят като се започне бебеправене; дали е физиологично или плод на съзнанието ни, не знам, но е факт при доста от нас. Направи тест вдругиден с първа урина и сподели резултата - дано е +  Praynig За "Престо" нищо не мога да кажа, но може и да е рано за тест, имаме бремелинки с  по няколко отрицателни теста. С думи прости - докато не ти дойде, има надежда и ние ти стискаме палци  Peace

# 3
  • Мнения: 701
[b]Луда гъба [/b],добре дошла и стискам палци,че тези симптоми дето ги описваш ми намирисват....... Hug Peace Laughing

# 4
  • Мнения: 2 309
Това,че имаш отрицателен резултат,не е гаранция,че няма бременност Peace Това влиза в 99% достоверност...Ако искаш,си пусни кръвен тест! Peace

# 5
Луда гъба пожелавам ти да се похвалиш скоро с новинки и да не казвам за твое успокоение но все пак искам да ти дам едно силно негативно мнение за Престо така че ако разчитап само на резултата от него..... don`t worry.... be happy Wink  Flutter

# 6
  • Мнения: 7 914
Не се притеснявай, че 7-я дневен тест е отрицателен... и моя беше... точно по повод лентичката ми в подписа Hug

# 7
  • Мнения: 287
Луда гъба, za men ti si 100% bremenna . smile3521Otricatelniq test ni6to ne zna4i!  Grinning   Hug  bouquet   

# 8
  • София
  • Мнения: 35 911
Добре е теста да се направи 2-3 дена след очакваната М. По-рано едва ли би отчел бременност, а за това да покаже такава 7 дена след О. е абсурдно
Дано да е станало Wink

# 9
  • Мнения: 498
Здрасти ГЪБКЕ , аз от моя скромен опит на вълна тестове , мога да кажа , че нито един не е 100 % надежден - няма ли закъснение. Всички са на един принцип , само опаковките и марките са им различни.  Премери си температурата , ако е над 37 - можеш да разчиташ на успех!!!!

# 10
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Гъбке, много добре те разбирам, защото в момента и аз съм с твоите терзания, но на мен ми остават 5 дни до очаквания цикъл, а от 2 седмици имам същите като твоите болки в гърдите, а сега и парене в областта на кръста, както и страхотен глад. Много ми се иска да направя тест и да видя двете чертички, но ме е страх да не се разочаровам. Успех ти желая! На себе си също.

# 11
  • Мнения: 2 825
Гъбке, изчакай още един ден и повтори теста, ако пак е отрицателен и нямаш гости, направи кръвен тест. Стискам палци да се похвалиш с хубава новина  Peace

Ирамира, стискам палци и за тебе  Peace

# 12
  • Мнения: 140
И аз съм на мнение, че трябва да повториш теста след два-три дни. Хайде и да се похвалиш с две черти!

# 13
  • Мнения: 163
Благодаря момичета, много благодаря, но явно за сега ще си остана с искането Simple Smile. Днес вече гаденето беше само два-три пъти за целия ден, гърдите са болезнени, но не колкото вчера и преди, само корема продължава да опъва. Към края на работното ми време отидох до тоалетна ииии..... телеграмата дошла. Утре сигурно и гостите ще са тук Sad. Наистина мисля, че това не беше просто ПМС - просто никога не ми се е случвало по този начин и наистина доста се обърках какво може да е, защо и как. Живота обаче продължава и следващия месец може пък да ме пропуснат и телеграми и гости и тн
Успех на всички и здраве най-вече.

# 14
  • Мнения: 743
Ако имаш търпение да изчакаш още няколко дни, спри да мислиш доколкото ти е възможно за това, и пак си направи тест или иди направо на лекар. Дано е бебче и да се роди живо и здраво. Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт