Харесвате или не харесвате някой от празниците ?

  • 2 373
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
Има ли такива които не обичат някой от празниците ?Примерно такива които не им харесва примерно Коледа , Нова година , Великден  и т.н. И каква е причината конкретно за вас ?

# 1
  • Мнения: 2 550
Аз.
И Коледа, и Нова година, и Великден...и празниците изобщо.
На Коледата харесвам само подаръците и украсата, самите 24-25 декември са ми досадни.
Общо взето ми е досадно да ме карат да празнувам  Simple Smile Предпочитам да празнувам без повод.
И рождени дни не обичам  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 877
Ами не съм особен фен на Коледата... аз си обичам Новата година, така съм свикнала, като малка много се вълнувах от това, че започва чистичка-нова година, много се надявах да ми се случат разни неща, обичах да отброявам минутите... изобщо беше ми разбираемо вълнението. С Коледа... ами аз не съм вярваща. Нямам семейна традиция в това отношение... празнуваме го, де, мога да оценя красотата и това, което изпитват другите... но за мен си остава "нововъведение". Напоследък обаче съм склонна да оценя Коледа, защото поне няма толкова пиратки.
Ох, не обичам и Свети Валентин, освен когато не се пада на 19-и ноември  Laughing безумен кич е, да ме прощават любителите

# 3
  • Мнения: 5 462
Въй , въйййй Марче успоки ме направо !!Все си мислех че нещо аз не съм у ред , ама май не е съвсем тъй  newsm78 имало и други като мене все пак .

# 4
  • Мнения: 5 299
Аз.
И Коледа, и Нова година, и Великден...и празниците изобщо.
На Коледата харесвам само подаръците и украсата, самите 24-25 декември са ми досадни.
Общо взето ми е досадно да ме карат да празнувам  Simple Smile Предпочитам да празнувам без повод.
И рождени дни не обичам  Simple Smile
Абсолютно същото важи и за мен. Не знам защо, ноне обичам никакви празници. Мразя и семейните сбирки Tired

# 5
  • Мнения: 431
Всички празници ми лазят по нервите, новогодишния ден повече от всичко друго! На сутринта след празника не остава нищо друго освен да миеш чинии, после идват труповете на елхички по контейнерите, пак не успявам да изпълня обещанията си да започна начисто и въобще - провал, ама провал отвсякъде. Отново се завърта колелото, все същото до пълно и отчайващо омерзение. Close

# 6
  • София
  • Мнения: 5 605
Обожавам Коледа и Нова Година, но си мразя рожденния ден!

# 7
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Харесвам празниците (принципно) - по-големите като Коледа, Великден, Нова година, защото може да съм семейството си.
Като бях по-млада, не ги харесвах Rolling Eyes
Но с времето се променя отношението ми към празниците...

Не мога да понасям Св. Валентин - отврат, кич безумен... не го чувствам като празник, дразни ме, бррррр...

# 8
  • Мнения: 5 679
 FlutterАз ги харесвам празниците, особено тези изброените. Самото приготовление на трапезите, като цяло обстановката/украсата, настроението на хората около мен ме зареждат с положителна енергия. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 242
Коледа изключително много ме дразни - коледните песни навсякъде, задължителните семейни сбирки, изкуственото приповдигнато настроение,абе...досадна работа с две думи.

# 10
  • Мнения: 179
Харесвам празниците.Тогава мога да обърна повече внимание на семейството си.Но не обичам рождения си ден/даже бях пускала такава тема/,а той е другия месец Sick 

# 11
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Любимият ми празник е събота.

Леко ме дразни Великден, когато всички повтарят "Христос воскресе" и чакат да им отговоря подобаващо.
Недочакват.

Но пък много обичам козунак и варени яйца, та го преживявам:)

# 12
  • Мнения: 990
Обожавам Коледа и Бъдни вечер  Peace

# 13
  • Мнения: 4 473
Обичам Коледа, Нова година, Великден, Гергьовден и Цветница. Тези от общите празници. Не обичам 8-ми март и последните години и моят рожден ден.

# 14
  • Мнения: 677
Сватби мразя..РодАта,хорАта..бррррр..
8-ми март също - Талази лели с карамфили се напиват навсякъде,където могат..
Другите празници ги харесвам-празници да има!

Общи условия

Активация на акаунт