Инвитро

  • 652
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте момичета!За първи път пиша в този клуб и моля да ме извините че е възможно да повторя тема която вече сте  обсъждали.Моя много добра приятелка неможев да си  има дечица и сега тя и мъжа и са решили да пробват инвитро.Моля ви ако някой може да ми даде пълна информация за най добрите доктори и каква е пруцедурата за да забременееш инвитро?Благодаря ви от все сърце и много ще се радвам ако помогнем  още едно малко същество да се появи на бял свят.

# 1
  • Мнения: 7 718
Виж ТУК.
А най-добре е тя да си чете, информация има много, всеки сам прави своя избор.

# 2
  • Мнения: 415
Здравей,
решение за стартиране на ин витро не се взима така лесно. Необходимо е да се консултират със специалист! Той в зависимост от проблемите им, ще ги насочи към правилната процедура. Лали ти е дала линк към Зачатие. Там има много информация. Нека се регистрира приятелката ти и да си зададе въпросите там, ще й помогнат момичетата.

# 3
  • Мнения: 89
Здравей!
Изборът на добър лекар и клиника си е личен избор - някои харесват един лекар, другите пък се дразнят и са недоволни от него. Но според мен, приятелката ти сама трябва да реши къде и при кой. Където ще се чуства най-спокойна и сигурна и да вярва в успеха. И не е страшно, ако отиде на преглед и нещо я подразни. По добре веднага да потърси друг лекар, нейната увереност и спокойствие ще са голяма предпоставка за успеха.
А относно самата процедура - само един специалист може да каже каква точно ще е тя.
Късмет!

Общи условия

Активация на акаунт