Макдоналд'с отвътре

  • 6 021
  • 77
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 2 623
И без да съм го виждала това имам непоносимост към гореспоменатото заведение  Sick Единственото хубав нещо в него е Ваниловия шейк  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 13 512
Единственото хубав нещо в него е Ваниловия шейк  Rolling Eyes
..ама и той се прави там Sick

# 3
  • Мнения: 3 098
Там ходя единствено ако съм освирепяла от глад,докато съм обикаляла из някой комерсиален център и ако нямам време да стигна до свестен ресторант.Другия вариант да влезна там е ако няма места другаде.ОЩе докато поръ4ваш,можеш да видиш 4аст от мизерията. Mr. Green
Но въпреки вси4ко това сладоледа им е разкошен.

# 4
  • Мнения: 677
Отврат..И не само там е така..
Някой да е гледал един филм - "Inside me" се казваше май..
Гледайте и ходете в МакДоналдс после..

# 5
  • Мнения: 13 512
Да не е Supersize me? И понеже е посред нощ,вече да си на вълнА Inside ? Laughing

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Между другото искам да ви запитам влизали ли сте в кухнята на някой ресторант ? Аз мисля, че навсякъде изглежда така, а някъде и в пъти по-зле. Да не говорим, че всеки готвач би могъл да ви плюне в яденето - ей така за спорта  Sick

# 8
  • Мнения: 13 512
Да,влизала съм в ресторанти,които не са били така- няколко.....е, от хиляди.

# 9
  • Мнения: 677
Да не е Supersize me? И понеже е посред нощ,вече да си на вълнА Inside ? Laughing
Да,да.."Supersize me" е.."Инсайд" ми е вълната,но не ми е "ми",ако се сещаш за какво говорим все пак.. Joy

# 10
  • Мнения: 6 164
Аз мисля, че навсякъде изглежда така

Същото щях да кажа. Peace
Много пъти дават по ТВ - веднъж за един китайски и какво? - "Повече няма да ходя там!" - за където не са дали репортаж, за там не знаете, че е така. Но какво  Confused не мога да спра да се храня по ресторанти и в МакДоналдс обичам да хапвам и едва ли ще спра. Crazy

# 11
  • Мнения: 3 423
Това е най-евтинджоската закусвалня,
пасваща на аутобани, пролетарски
квартали, пубертетни кесии и мазохисти.
Последните са и клиентите, и персоналът.

# 12
  • Мнения: 239
Да не е Supersize me? И понеже е посред нощ,вече да си на вълнА Inside ? Laughing

охохохохохох. става дума за BARELY LEGAL 16, но и за YOUNG AND TRANSEXUAL 4 все пак. Сопранов е ясен, но сме роднини и няма да го издавам за да му намалява хубавата репутация все пак. Точен човек съм и не ми е в стила.

# 13
  • Мнения: 677
Тук всички сме роднини,малко или много..
Но накрая винаги идва Лиска..

# 14
  • Мнения: 3 423
Тук всички сме роднини,малко или много..
Но накрая винаги идва Лиска..


Кой затри Еди?
Или той не идва вече?
Не е важно с кого идваш,
а с кого си тръгваш.

Общи условия

Активация на акаунт