Мами, помагайте! Извадих си очите с търсачката и .... нищо!

  • 733
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 392
Здравейте мами!

Преди време гледах много хубава идея за ръчно изработен коледен подарък за дете от празни рула тоал. хартия, които са опаковани в цветна хартия и мисля, че бяха залепени едно до друго във формата на пирамида. Във всяко руло се слага по някое малко подаръче. Това е от типа на коледните календари, които се правят на Запад.
Една мама беше постнала снимка. Но аз не помня дори в кой подфорум беше това. Embarassed Та сега ровя на сляпо и удрям на камък. Sad

Насъбрала съм цял кашон с празни рула и съм намислила да зарадвам дечурлигите в родата, така че много работа ме чака и трябва да се хващам овреме на хорото. Laughing
Моля ви, помагайте! Grinning

# 1
  • Мнения: 4 629
Незнам за коя тема става въпрос, но ще следя темата. Звучи интересно

# 2
  • Мнения: 1 113
Амарена, това ли търсиш?

# 3
  • Мнения: 2 818
Да, помня тази тема, обаче май не беше на коледна тематика... мисля, че някъде лятото беше пусната (или аз тогава я четох newsm78),но доколкото си спомням Malenna беше сложила една картинка със опаковани в нещо зеленикаво подаръчета. Може и да бъркам, но мисля, че беше тя.

# 4
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Здравейте мами!

Преди време гледах много хубава идея за ръчно изработен коледен подарък за дете от празни рула тоал. хартия, които са опаковани в цветна хартия и мисля, че бяха залепени едно до друго във формата на пирамида. Във всяко руло се слага по някое малко подаръче. Това е от типа на коледните календари, които се правят на Запад.
Една мама беше постнала снимка. Но аз не помня дори в кой подфорум беше това. Embarassed Та сега ровя на сляпо и удрям на камък. Sad

Насъбрала съм цял кашон с празни рула и съм намислила да зарадвам дечурлигите в родата, така че много работа ме чака и трябва да се хващам овреме на хорото. Laughing
Моля ви, помагайте! Grinning
http://www.brightideas.com/christmas/images/popup_666.jpg

# 5
  • Мнения: 4 392
 Safo , не е точно това, но ще използвам идейките за коледната украса! Мерси! Grinning
Maktub ,точно коледно си е. Но и да не беше, щях да го префасонирам набързо. Laughing
ivka10 , златна си! Благодаря! Grinning Heart Eyes Точно това търсех.

Общи условия

Активация на акаунт