след колко инсеминации опитахте инвитро

  • 828
  • 8
  •   1
Отговори
момичета,имам 3 инсеминации и този месец ще пшравиа 4-та.има ли смисъл да опитваме още и още...вие след колко време се решихте на инвитро?при нас материала е префектен,проблема  маи е в това че трудно се пукат фоликулите.3-те инсета биаха на неспукан

# 1
  • Мнения: 7 718
А след това спукваха ли се?

# 2
да,на другия ден винаги ходя на преглед и са спукани

# 3
  • Мнения: 740
А защо не са ти правили инсе на другия ден - на спукани фоликули?

# 4
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
а повтаряли ли сте процедурата на вече спукани фоликули?

# 5
  • Мнения: 1 419
А колко време след Прегнила е било инсето? И с колко Прегнил не са ти се пукакли фоликулите? И трите пъти ли беше еднакво количеството?

# 6
  • Мнения: 7 718
Искай да повторите инсеминацията на спукани.

# 7
първия път бихме 5000 другите два по 10 000.всиака инсеминация беше по различно време след прегнила,мисля че това го преценяват в зависимост от големината на фоликула.единия път не беше спукан след 40 часа.никога обаче не са ме преглеждали преди процедурата.доктора ми е казвал че ако не е спукан на другиа ден ще повторим,но тои като се спука..все си мисля дали остават до другиа ден живи сперматозоидите след като са обработени

# 8
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Преди процедурата трябва да се прави преглед.
Моят съвет е да направиш още 1- 2 инсета, но за по-сигурно и на неспукан и на спукан фоликул, т.е. в 2 последователни дни.На мъжа ти ще му се наложи да дава материал 2 последователни дни, но ти пишеш, че материала е перфектен, така че 24 часа въздържание са си съвсем достатъчни./материалът, даден първия ден не може да се използва и на следващия, защото преживяемостта на обработените сперматозоиди е по-малка/
Успех ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт