Таблица на растежа на бебета хранени с адаптирано мляко/норми

  • 3 071
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 638
Моля,ако някой има таблица на растежа на бебета хранени с адаптирано мляко или др.материали които биха помогнали ,нека пи6е.
6те бъда мн.благодарна  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 197
Доколкото знам нормите са еднакви за хранените с АМ и с кърма бебета. По правило хранените с АМ наддават по-бързо, но пак си зависи от бебето. Моето е на АМ откакто е на 4 месеца и половина и в момента е 7,2 кг при ръст 70 см и не мисля, че не се храни добре, въпреки, че по таблицата е далече от средното тегло. Имам една таблица, но не знам как да я вкарам. Ако искаш напиши ми  на лични e-mail, ще ти я пратя.

# 2
  • Мнения: 46 434
Това е примерна таблица, независимо от начина на хранене, не мисля, че трябва да се разглеждат отделно кърмените от тези на АМ.

# 3
  • Мнения: 2 197
Да, същата и аз я имам.

# 4
  • Мнения: 638
Благодаря,за отговорите  Simple Smile
Ако мога аз с не6то да ви помогна?

# 5
  • Мнения: 80
Потърси с търсачки, не може да не намериш! Има толкова много!
http://mamka.ru/baby/table.html

# 6
  • Мнения: 7 640
Доколкото знам нормите са еднакви за хранените с АМ и с кърма бебета. По правило хранените с АМ наддават по-бързо, но пак си зависи от бебето. Моето е на АМ откакто е на 4 месеца и половина и в момента е 7,2 кг при ръст 70 см и не мисля, че не се храни добре, въпреки, че по таблицата е далече от средното тегло. Имам една таблица, но не знам как да я вкарам. Ако искаш напиши ми  на лични e-mail, ще ти я пратя.


 Peace
 НО за наддаването- не съм много съгласна- има различни примери!

Общи условия

Активация на акаунт