Стараете ли се да изглеждате добре пред съпруга си?

  • 4 486
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
Напоследък си давам сметка , че събота и неделя приличам на вещица.
Все гледам да изчистя, да изгладя, да сготвя... все дейности неизискващи грим и парфюм.А дрехите ми за вкъщи са отврат, все ми свиди да дам пари за добре изглеждащи домашни дрехи.
Вие поддържате ли се заради мъжа си , или поне за собствено самочувствие през почивните дни?

# 1
  • София
  • Мнения: 978
Мъжът ми ме е виждал в най-безобразни и нечовешки състояния, така че нямам комплекси в това отношение. Старя се да изглеждам добре преди всичко заради самата себе си, според мен това е въпрос преди всичко на самоуважение

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Естествено, че за кого иначе да се глася ако не за себе си и за съпружеството Laughing Е, не чистя по жартиери и не си слагам парфюм преди да пържа кюфтета hahaha, но мисля, че изглеждам прилично, а след като се изкъпя дори на мириша на манджа Joy
Досега оплаквания не съм имала Flutter

# 3
  • Мнения: 1 233
Естествено, че за кого иначе да се глася ако не за себе си и за съпружеството Laughing Е, не чистя по жартиери и не си слагам парфюм преди да пържа кюфтета hahaha, но мисля, че изглеждам прилично, а след като се изкъпя дори на мириша на манджа Joy
Досега оплаквания не съм имала Flutter
Peace

# 4
  • Мнения: 2 631
Разбира се, че пред кой друг да се глася! Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 5 079
Не, не ми остава време, а би трябвало да се старая... Той знае, че с бебо ми идва нанагорно, но аз не се оправдавам... Embarassed

# 6
  • Мнения: 179
Разбира се,но се старая и заради себе си.Съпругът ми ме е виждал и когато изглеждам зле/например като съм болна/,но общо взето гледам външният ми вид да не плаши околните, пък и за  да се чувствам аз добре.

# 7
  • Мнения: 10 982
Да, разбира се. Най-малкото да съм в чист и спретнат вид Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 289
И не само заради него,а и за лично самочувствие...   bouquet
 Когато чистя не се гримирам,де... както каза една Колежка :
Е, не чистя по жартиери и не си слагам парфюм преди да пържа кюфтета hahaha, но мисля, че изглеждам прилично..Досега оплаквания не съм имала Flutter


Ще видим как ще е след като бебо се роди...дано и тогава да няма оплаквания...По принцип съм жена,която държи на външния си вид и съм на принципа,че трябва да изглеждам добре първо заради себе си и после за другите..

# 9
  • Мнения: 8 917
Да, в 98% от случаите /защото дори да не се сещам, все има изключения - предполагам/ изглеждам добре Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 1 951
В повечето случаи винаги изглеждам (имам приличен външен вид).Да,полагам и усилия,винаги,когато си е вкъщи и аз да изглеждам добре.

# 11
  • Мнения: 4 668
Ами старая се  Rolling Eyes въпреки , че ми се иска да е повече , но просто не успявам ... Не съм повлекана в никакъв случай , все пак ходя и на работа , но вече се гримирам съмо когато излизаме някъде , ноктите са ми изрязани съвсем късо , заради малкия , обличам се по - спортно  Wink
За в къщи съм си купила хубави анцузи, косата на опашка ... и обикновено съм в приличен вид  Peace

# 12
  • Мнения: 3 334
Да,старая се винаги и не само за мъжо,но и аз се чуствам в по-добра кондиция ако изглеждам добре.Хубавото при нас е,че през уикенда /когато най-много грижи полагам за чистене и освежаване в къщи/ мъжо е на лов Mr. Green и дори и да заприличам на вещица от умора се старая като се прибере да съм прилежна 4470

# 13
  • София
  • Мнения: 4 865
у дома изглеждам така, че ако някой звънне, да не ме е срам да отворя и да го поканя.
обикновено съм с дънки/панталон и блуза (потник, фанелка - според времето).
обичам да ходя боса, но пък се старая стъпалата ми да изглеждат добре.
грим слагам рядко.

за мен е важно да съм чиста, сресана и с чисти, спретнати дрехи. правя го основно заради себе си, но и от уважение към хората около мен.

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 15:00 от yanita

# 14
  • Мнения: 5 668
Мъжът ми ме е виждал в най-безобразни и нечовешки състояния, така че нямам комплекси в това отношение. Старя се да изглеждам добре преди всичко заради самата себе си, според мен това е въпрос преди всичко на самоуважение
Peace

Общи условия

Активация на акаунт