Не иска да се храни

  • 497
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 270
От два дена бебка не иска да яде.Хапва по 30-35 грама с много мъка.Плаче и си извива главичката.Пробвах какво ли не,за да я залисам,но не иска и това е.Моля ви,кажете ми на какво може да се дължи това,случвало ли се е и при вас?П Cryритеснявам се и не знам какво да правя.

# 1
  • Мнения: 4 362
Ако сте на кърма-не мога да помогна,но е на АМ-пробвай да смениш млякото
 Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 270
На АМ-сме.Сменях два пъти до сега млякото по съвет на педиатъра.Минахме през Аптамил и Нан,които не искаше да приеме.От 1 месец е на Хумана,която до преди 2 дена приемаше много добре,но сега какво и става?

# 3
  • Мнения: 132
ПРИ НАС СЕ ПОЛУЧАВА ТАКА КАТО НИ Е ЗАПУШЕН БИБЕРОНА ПРОБВАЙ ДАЛИ ТЕЧЕ МЛЯКОТО ОТ НЕГО КОГАТО ЗАПОЧНЕ ДА РЕВЕ.

# 4
  • Мнения: 4 578
на много майки се е случвало, но причините могат да са стотици
според мен трябва ако продължи проблема да се консултираш с лекар
за да се разбере точната причина има много въпроси които трябва да бъдат зададени

# 5
  • Мнения: X
Възможно е да има отит - да не те плаша, но малките бебета се държат точно така - дръпват малко и после почват да плачат, защото ушето ги заболява. Ако натиснеш под меката част на ушето реагира с пронизителен рев. Друга причина са зъбки - може да ти се струва рано, но започват да мъчат два-три месеца предварително. Може и нещо друго да е, така че е много важно да се консултираш с педиатъра. Освен това може да има хрема, но ти щеше да знаеш  Rolling Eyes Това се сещам.......

Не бързай да сменяш млякото!

# 6
  • Мнения: 270
Благодаря ви за отговорите момичета.  bouquetДнес ще я заведа при педиатъра,да видим какво ще каже.Трети ден не иска да яде,но според мен не е болна.Няма хрема,жизнена е,смее се.

# 7
  • Мнения: 6 461
Хайде ,дано бебче да е добре и само  да е било каприз Peace

# 8
  • Мнения: 407
И ние сме така, но ядем малко повече.
Ще чакам да ми пишеш какво е станало и какво е казала педиатъра.

Общи условия

Активация на акаунт