магнерот или магнерич?

  • 16 349
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 480
Моля ви мами, знаете ли каква е разликата между магнерота и магнерича?
На мен ми изписаха магнерич, но лекаря на моя приятелка и казал, че магнерота е много по-добър!?! Някоя от Вас знае ли нещшо по въпроса?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 300
Аз също пиех магнерич. Това ми преписа лекарката. За разликата между двете нищо не зная.

# 2
  • Мнения: 773
Аз пък си мислех, че е едно и също, ама на различни производители.

# 3
  • Мнения: 574
Аз пиех магнерот,но ти най -добре слушаи твоя лекар особено ако другият не ти е следил бремееноста!

# 4
  • Мнения: 10 983
На мен досега 3-ма лекари ми изписваха само Магнерич.
Най-добре си пий каквото са ти казали.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 941
магнерота е май български, а магнерича вносен newsm78

# 6
  • Мнения: 231
и на мен ми бяха изписали магнерич и честно да си кажа ми помагаше(защото имах контракции още от 7 месец)

# 7
  • Мнения: 3 456
И двете неща са магнезий на хапчета, но на различни производители. Аз пиех магнерич

# 8
# 9
  • Мнения: 2 019
И двете неща са магнезий на хапчета, но на различни производители. Аз пиех магнерич
и аз

# 10
# 11
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
Аз пих Магнерот по лекарско предписание.

# 12
  • София
  • Мнения: 163
магнерота е май български, а магнерича вносен newsm78
  Обратно: магнерича е български. През цялата бременност пих и от двата вида. Един доктор ми беше казал, че магнерота бил по-добър, но освен, че е по-скъп, аз лично разлика не намерих.

# 13
  • Мнения: 1 733
Мен също ме терзаеше този въпрос по време на бременността. Пила съм ги и двете. Веднъж в една аптека помолих фармацевта да ми каже каква е разликата между двете. Той прочетет внимателно листовките и каза, че съдържат абсолютно еднакви съставки и в еднакви количества. Просто Магнерича е българския вариант, който съответно е доста по - евтин. Впоследствие гинеколожката ми го потвърди.

# 14
  • Мнения: 4 111
И на мен предписаха Магнерич. Да заложим на българското!  newsm10   bg

Общи условия

Активация на акаунт