Неспираща аларма на кола

  • 2 076
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 520
Момичета, искам да ви питам дали може да дойде паяк да вдигне една кола, на която алармата й се включи сутринта и досега не се намери собственика да я спре.
Знам че е гадно, после да не си я намери, но това продължава вече 6 часа. Явно чевекът е забегнал далеч от района, защото вече и глухия цар май чу че на тази улица нещо "свири" непрестанно.  Sad

Започва вече да ме изнервя.  #Cussing out

# 1
  • Мнения: 5 228
В такъв случай съм се обаждала в полицията, но беше през нощта. Те организират преместването и т.н., ако се налага.

# 2
  • Мнения: 1 520
Полиция, ок.
Ще почакам още малко, ама ако не се яви някой да си я спре, ще ме прощават.

# 3
  • Мнения: 4 726
това продължава вече 6 часа
Тая кола трябва да има супер як акумулатор Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 896
Пресен опит от преди няколко нощи. Колата си пищя цяла нощ Twisted Evil, собственичката я нямаше, полицията дойде, но за съжаление казаха, че не могат да я преместят, защото нямало къде да я закарат.
Вярвайте ми, по едно време ми идваше да я разбия и да спра алармата Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 1 520
Вчера спря чак към 22.00 часа, явно бая як е бил акумулатора. Аз следобед излязох, викам си няма да звъня в полицията, и без това няма да съм там. Като слязох и видях, че е и с детско столче, което тотално ме отказа, знам колко гадно би било да си с детето, а колата да я няма. (добре, че не ми се е случвало от опит, но веднъж замалко). Вечера като се прибрах и тя все още си виеше мислех, ако продължи до среднощ да звъня наистина, но те си я взеха.

Дано повече не паркират около нас.  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 15 453
Не , че е хубаво, но съм чула ,че в такива случаи чупят фара или мигача с крушката и веригата се прекъсвала и спира да свири. Не знам дали е така.

# 7
  • Мнения: 6 472
Добре че ви се е разминала среднощната серенада Hug При нас това е често явление. Вече два пъти викаме полиция, но през нощта нищо не могат да направят. Принципно могат да я вдигнат с паяк на паркинги и гаражи. За да стане това нещо трябва да са изпълнени две условия 1. да имат издействано разрешение 2. паяците на паркинги и гаражи да работят. Тези две условия са неизпълними през нощта Sad Нито има кой да даде разрешението, нито пък има кой да подкара паяка след 18.00 ч. Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 1 105
При нас миналото лято една кола пищя цяла седмица, докато съвсем и падна акумулатура. Собственика беше заминал на море и я беше паркирал за сигурност под балконите на хората. На някой нервите не му бяха издържали и беше метнал една кофа с бяла боя върху й. Полиция също бяха викали хората, но колата не беше преместена, не помня защо. Беше ад Tired

Общи условия

Активация на акаунт