Акрилните одеяла?

  • 831
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
Много моля за помощ !  Blush
Имам намерение да купя от акрилните завивки /нещо като плюш са/ - харесват ми десените и са много меки4ки...може дори просто да се метнат отгоре върху другите завивки - един вид кувертюра.
Но , интересуваме , все пак , топлят ли тези завивки???
Ето как изглеждат...има и бебешки такива...

Последна редакция: вт, 07 ное 2006, 15:25 от pepeliashka

# 1
  • Мнения: 3 211
Много са мекички и приятни, обаче все пак това е изцяло изкуствено, за вас може би да, но не и за бебе. Габи имаше такава завивка за количка като бебе, мятах я отгоре памучното одеяло, но не съм разчитала да й топли особено.

# 2
  • Мнения: 2 161
Купих си такива от Турция-по две за децата и две за нашата спалня.Много съм доволна,ужасно топлят и са красиви.Незнам дали за едни и същи говорим-моите са едни такива пухкави.И тук съм ги виждала-малките по 80 лева,а големите 160 май бяха.За едно и също ли говорим?

# 3
  • Мнения: 644
Ами мисля ,4е да...Видях ги в сайта на фирмата "панагюрище" ...

# 4
  • Мнения: 574
Много са хубави имаме такова от 2 г. а сега купих и за бебчето едно.Първо са много приятни за окото и второ страшно леки са и наистина топли! newsm10

# 5
  • Мнения: 3 576
Топли много, страшно мекичко и приятно на допир, само един проблем - прекалено е тежко и обемно за пране в пералня.... Sad

# 6
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
На мен много ми харесват. Имам едно такова на детето - вече 8 години, пера го в пералнята изобщо не се е променило. Меко и пухкаво е и много топли. Не мисля че е тежко.

# 7
  • Мнения: 644
Благодаря ви много за отговорите! Навих се-ще купя и за нас и детенце...пък после и за бебето! Heart Eyes Hug Peace
Като ги купя,веднага ще ви се похваля ,с какво впе4атление съм! Blush Laughing

Общи условия

Активация на акаунт