Къде мога да намеря магнитни лепенки?

  • 3 337
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 449
Ако някой знае къде се продават магнитни лепенки, от тези които се слагат по хладилниците, моля да ми каже, защото имам поръчка да купя, но не зная има ли ги някъде изобщо! Става въпрос за магазини в София.

# 1
  • Мнения: 8 505
В магазините за левче.

# 2
  • Мнения: 1 655
За магнитчетата ли става въпрос? От  магазините за едно левче съм купувала.

# 3
  • София
  • Мнения: 750
По принцип има и магнитно фолио......на теб с каква цел ти трябва.

# 4
  • Мнения: 780
гледах веднъж в сериала -" приятели " баха слагали закопчлки за хладилник /микровълнова,печка.../ интересува ме дали в BG/по-точно в Стара Загора /мога да намеря такива?      
а за лепенки съм виждала и в книжарниците и в магазин по 1 лев

# 5
  • София
  • Мнения: 15 449
Разните картинки , плодчета или животинки които се лепят по хладилниците.
 Много благодаря за информацията. За тези магазини изобщо не се бях сетила.

# 6
  • Мнения: 3 211
гледах веднъж в сериала -" приятели " баха слагали закопчлки за хладилник /микровълнова,печка.../ интересува ме дали в BG/по-точно в Стара Загора /мога да намеря такива?      
а за лепенки съм виждала и в книжарниците и в магазин по 1 лев
Има закопчалки за хладилник в бебешките магазини.

# 7
  • София
  • Мнения: 5 605
А другия вариант е в Sky City в Слатина на -1 етаж има един магазин за всякъкви домашни потреби, там има зад касиерката страхотен избор ама толкова сладки, че...аз си купих 10 и те май бяха по 1 лев.

# 8
  • Мнения: 1 448
Освен в гореизброените може да намериш и в книжарница или магазин за домашни потреби  Peace

# 9
  • Мнения: 7 640
По принцип има и магнитно фолио......на теб с каква цел ти трябва.

какво е това фолио- аз лепенки от такова искам, а не от релефните.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
гледах веднъж в сериала -" приятели " баха слагали закопчлки за хладилник /микровълнова,печка.../ интересува ме дали в BG/по-точно в Стара Загора /мога да намеря такива?       
а за лепенки съм виждала и в книжарниците и в магазин по 1 лев

Виждала съм такива в магазините" за 1 лв",но имай впредвид ,че са с много ниско качество, с две думи изглеждат ужасно.Ако се сетя в кой точно магазин съм ги виждала ,ще ти пиша пак.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 14 057
Освен в "левчето" ги има и в "домашни потреби".

# 12
  • София
  • Мнения: 750
По принцип има и магнитно фолио......на теб с каква цел ти трябва.

какво е това фолио- аз лепенки от такова искам, а не от релефните.
ами това е всъщност фолиото, което е залепено на гърба на самите формички /фигурки/ за хладилник....примерно, но аз знам за фирма, която го продава в големи количества.......или поне не в такива, за домашна употреба, ........аз за това питах за какви цели е

# 13
  • Мнения: 1 520
Само да кажа че тези в Скай Сити са керамични с залепен магнит. Абе, чупливи са, казано накратко.

# 14
  • Мнения: 7 640
Само да кажа че тези в Скай Сити са керамични с залепен магнит. Абе, чупливи са, казано накратко.

е затова искам от тия на фолиото с отпечатани картини. Имам рекламни на Нестле- вече са в окаян вид, а са много любими.

Змейке
, дали в тази фирма не знаят нещо по моя въпрос?

Общи условия

Активация на акаунт