Need For Speed Carbon-помощ за инсталирането и.

  • 3 323
  • 6
  •   1
Отговори
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
татковци я кажете как да инсталирам тази игра,никога не съм го правила а сина ми много я иска.

# 1
  • Мнения: 50
зависи от каде си я изтеглила newsm78

# 2
  • Мнения: 239
татковци я кажете как да инсталирам тази игра,никога не съм го правила а сина ми много я иска.

синът ти като я иска да се научи сам, а не мама да му инсталира игрите. скоро ще те вика да му биеш дузпите в градинката.

вкарваш диска и се надявай да тръгне автоматична програмка за инстал. ще ти излезне прозорче, което ще те попита дали искаш да инсталираш ирата и два варианта: да и не. ако натиснеш 'да' играта ще започне да се инсталира. ако натиснеш 'не' играта няма да се инсталира. това е все пак.

ако не тръгне програмката викни някой с трицифрено ай кю и компютърни познания и ще ти помогнат.

надявам се, че съм бил полезен. ако не - здраве да е, нали имам Бенц.

# 3
  • Мнения: 50
joro тя може да го няма на диск а да е свалила играта от нета и да иска направо да я инсталира затова и аз се 4удя какво да й кажа

# 4
  • Мнения: 239
joro тя може да го няма на диск а да е свалила играта от нета и да иска направо да я инсталира затова и аз се 4удя какво да й кажа

информацията наистина е ограничена. шахът е пълен.

# 5
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
joro тя може да го няма на диск а да е свалила играта от нета и да иска направо да я инсталира затова и аз се 4удя какво да й кажа
свалена е от нета.

# 6
  • Мнения: 1 451
Щом не е на диск и е свалена от нета най-вероятно е някаквъ тип имидж файл. За да го отвориш ти трябва програмка от типа на Daemon tools. Мапваш вътре имиджа и auto run програмата на играта ще се стартира. От там нататък четеш и инсталираш. Твърде вероятно за да работи играта след инсталацията ще ти трябва и crack за нея. Той на 100% ще е включен в имидж файла. Потърси го и виж инструкциите за кракване, които вероятно са включение в същата директория. Успех.
Ако запецнеш на някоя стъпка пиши пак, може и на лични.

Общи условия

Активация на акаунт