BONJELA

  • 6 986
  • 4
  •   1
Отговори
Molya vi ,ako nyakoy znae da me orientira kade moga da kupya za deteto si gelcheto BONJELA?

# 1
  • София
  • Мнения: 362
Привет!
В България не се продава. На нас ни го изпрати свекърва ми - те живеят в Лондон.
Но ако имаш познати в Германия - там също го има (така поне каза, че си го е набавил един колега).
А иначе за гелчето - върха е. Незнам колко Лидокаин има, но като намажа детето с него и заспива веднага! (Имам предвид, че го обезболява де - не че има сънотворен ефект Simple Smile )

# 2
  • София
  • Мнения: 294
http://www.pharmacy2u.co.uk/details.asp?productid=BOOP15

Аз си го купих оттук заедно с Infacol.Не ти се връзва да си го поръчаш обаче само него, защото доставката беше около 5 лири......Трябва да имаш кредитна карта , а доставката се извършва за около 5-10 дни.
Аз съвсем случайно открих Bonjela, опитвайки се да си допълня поръчката с Инфакол и за мое огромно учудване останах супер доволна-ефекта върху Йоан е много добър, облекчава му венците и го успокоява.Калгелът според мен няма никакъв ефект.

# 3
  • Мнения: 2 849
От Англия ми донесоха ,въпросното гелче .Аз ефект голям , не виждам . Rolling EyesНе че мажа много често ,съдържа лодокаин и мисля ,че се използва през 4 часа .

# 4
Molya vi ,ako nyakoy znae da me orientira kade moga da kupya za deteto si gelcheto BONJELA?
[/qBLAGODARYA NA VSICHKI,KOYTO MI DADOHA INFO ZA BONJELA!!!uote]

Общи условия

Активация на акаунт