ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА *НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ*-Милен Цветков!

  • 999
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 259
Момичета нека ръкопляскаме!От работа слушах по телефона предаването  на Милен Цветков. newsm74.А бе хареса ми това момче.Сякаш е на наша страна.А за девойките-прекрасни сте. PeaceДано това което казаха и предложиха поне на половина стане.А тази от здравната каса #2gunfire или незнам там от каде е -дано не стигне до нашата песен.Тогава ще я питам кой коплет ще пее.

# 1
  • Мнения: 4 111
Браво!!! И на мен ми хареса! Дано има ефект това предаване!  smile3501  smile3501  smile3501

# 2
  • Мнения: 1 950
Браво на момичетата smile3501 smile3501 smile3501
Малко се ядосах, че Милен така нападаше д-р Владимиров, но то винаги остава нещо недоизяснето в това предаване, явно и предварителната му информация на Милен не е била както винаги точна, участвала съм, та от собствен опит знам.
Все пак мина добре. Дано всички тези медийни инициативи наистина дадат началото на така спряганата национална стратегия по проблемите на стерилитета в България.

Още веднъж браво на момичетата   bouquet

# 3
  • Мнения: 4 068
Браво момичета! Бяхте страхотни!
Смятам, че предаването определено беше в наша полза и показа Здравната каса в цялата им незаинтересована хубост дет се вика.
Аз се скъсах да звъня, за да се свържа с предаването, но линията беше постоянно заета.

# 4
  • Мнения: 7 716
Браво! Laughing

# 5
  • Мнения: 1 320
И от мен голямо БРАВО!

Не ми хареса само как свърши с последната зрителска реплика, че ранния полов живот водел до стерилитет! Дрън-дрън - аз като го почнах на 20, то пък не го докарах пак до инвитро!

# 6
  • Мнения: 4 324
Супер беше предаването Simple Smile

Браво на нашите момичета Simple Smile
Милен 100% беше на наша страна Simple Smile Много ми хареса как постоянно "затапваше" дамата от НЗОК Simple Smile То не бяха членове, то не бяха устави ... Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 419
Аз нямаше как да го гледам по това време  Tired, но се радвам, че отзивите са такива положителни  Peace

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 881
Аз не можах да гледам Цветков, но пък се впечатлих от новините по БТВ в 19.30. Още първият или вторият репортаж бяха за акция Буркан, този път показаха една шматка от касата, която както винаги обясняваше как нямали пари за 1200 двойки. Обаче каза нещо, че приетите до 1 септември документи щели да бъдат придвижени и на 140 от тях да се отпуснат пари. Дано съм я разбрала правилно. За следващата година каза също, че нямало да са 1200 двойки, а по-малко, но не уточни колко.

# 9
  • Мнения: 769
Аз закъснях от работа и не можах да гледам  Sad...
Сигурна съм че сте били страхотни момичета!
Поздравявам всички! А дано има положителен ефект.
Тези от здравната каса са за  #2gunfire #2gunfire .. пълни смотли..
Репортажа по БТВ го хванах.

# 10
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Браво!Браво!

# 11
  • Мнения: 43
Малко ме издразни Милен като не остави Владимиров да се доизкаже. Разбрах, че много хора са искали да се обадят, но телефоните даваха постоянно заето. Представителката на здравната каса беше просто смешна. Дано да има полза, но ако ползата са още 140 човека, това не е голям резултат.

# 12
  • София
  • Мнения: 208
Тия от здравната каса да се гръмнат.Поздравления за момичетата.

Общи условия

Активация на акаунт