Новите серии на Бронли :)

  • 1 277
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Хей, някой пробвал ли е нещо от новите серии на Бронли "Лале" и "Стрелиция"? Аз ги разгледах и много ми харесаха и мисля да си взема няколко продукта. Ако някой ги е пробвал моля да сподели мнение:) В момента ползвам техните сапуни и лосион и съм направо възхитена;)

# 1
  • Мнения: 35 962
Лалето ме грабна като аромат и съм се замислила Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 986
  Така ли newsm78,не знаех,че има нови продукти-аз съм голям фен на Орхидеята,но Лалето звучи примамливо...
  Благодаря за информацията  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 339
Какви точно продукти имат  Thinking  И какви са горе-долу цените  Whistling

# 4
  • Мнения: 21
Ами спомням си че имаше лосион, парфюм, овлажняващ сапун , крем за ръце и нокти и друго не се сещам, но сега проверих в мрежата и видях пълните колекции имат нови продукти- почистващ гел за лице, скраб за тяло и гел за вана анти стрес - много примамливи неща са добавили към колекцията Party

# 5
  • Мнения: 5 317
И на мен Лалето много ми хареса. Peace

# 6
Ами спомням си че имаше лосион, парфюм, овлажняващ сапун , крем за ръце и нокти и друго не се сещам, но сега проверих в мрежата и видях пълните колекции имат нови продукти- почистващ гел за лице, скраб за тяло и гел за вана анти стрес - много примамливи неща са добавили към колекцията Party

Аз лично съм очарована от Стрелицията като аромат. Вчера бях в Бонжур на Славейков и разгледах продуктите. Има голямо разнообразие, но парфюма е напрааааво страхотен...ммм...... Сега съм решила да си взема и скраба за тяло.  Flutter

# 7
  • Мнения: 44
ne sam gi cuvala ili pone ne moga da se setia kak izglegdat kak tocno se kazva

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
  Така ли newsm78,не знаех,че има нови продукти-аз съм голям фен на Орхидеята,но Лалето звучи примамливо...
  Благодаря за информацията  bouquet
И аз като че най-много харесвам орхидеята, но не точно "Орхидея", а нещо ... тоалетна вода "Азия" май беше  Thinking. Сравнително трайни са, ама като че всички ми идват една идея по-сладникави и тежки ... чудя им се още  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 463
ау, на този свят имало козметика за тяло, която още не съм пробвала  Wink ще взема да ги пробвам, ароматът траен ли е?

# 10
  • Мнения: 1 434
Аз  също съм много  доволна   от Bronnley  Orchid  with almond oil and shea butter   зимата   съм с него  bouquet

# 11
ау, на този свят имало козметика за тяло, която още не съм пробвала  Wink ще взема да ги пробвам, ароматът траен ли е?

Аз си взех парфюм, лосион, сапун и крем за ръце "Стрелиция" и ароматът ме следва навсякъде,  направо е невероятен. Много са трайни продуктите и в аптеката ми казаха, че по-дълготраен и цялостен аромат се постига с натрупване т.е. няколко продукта. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт