За захарта в пюретата на Ганчев

  • 3 498
  • 105
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 092
Здравейте ! Grinning
Искам да попитам всички четящи тук мами за информация относно захарта в пюретата на Ганчев.
Беба досега не е консумирала никаква захар , а ми предстой да захранвам и тези български пюрета са доста изгодни като цена.Притеснява ме обаче  захарта в тях.Трябва ли да се притеснявам или е излишно Rolling Eyes
Благодаря предварително на всички за вниманието
Ако модератора смята че темата не е за този форум нека я премести Simple Smile

# 1
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Мен лично ме притеснява и затова приготвях домашни пюрета-по-сигурно е,че ще отговаря на изискванията ми за хранене на бебчо..
А за другите пюрета не съжалявай-например Хип са още по-сладки.

# 2
  • Мнения: 1 448
Ако не ти представлява проблем - приготвяй и домашни  Laughing

# 3
  • Мнения: 643
И азподкрепям идеята за домашни, даже идва и по евтино. Бебчо така съм го хранила, бях доста по - спокойна и за състава на храната.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И мен ме притесняваше при захранването и започнах да купувам от тях доста късно/към 8-9 месец/.Или домашни,или по-скъпи.

# 5
  • Мнения: 7 803
аз все още избягвам продукти със захар

# 6
  • Мнения: 2 109
аз също съм на  домашни.за 2 мин са готови. и повече ги яде от купешките без значение колко скъпи са.  към плодовете прибавям и по 2-3 лъжички каша за сгъстяване и засищане. голям фен им е. (иначе само каша или само         плодовене обича). 
захар не слагам дори и във водата.

# 7
  • Мнения: 3 042
Не ме притесняваше захарта в пюретата на Ганчев. С плодови пюрета Ганчев захраних. Зеленчуковите ползвах на Хип за захранване, но защото Ганчевите бяха от 4м. След това основно си давах и зеленчукови и месни на Ганчев.

# 8
  • Торонто
  • Мнения: 837
Мен лично ме притеснява и затова приготвях домашни пюрета-по-сигурно е,че ще отговаря на изискванията ми за хранене на бебчо..
А за другите пюрета не съжалявай-например Хип са още по-сладки.

Mоже да са сладки, защото са приготвени от сладки плодове, а не защото имат добавена захар. Даже според етикетите им с малки изключения няма захар.

# 9
  • Мнения: 1 910
Моето бебе е на 9 месеца и още му избирам пюрета без захар. Бебешките бисквити  също давам за мнооооого тежки случаи, защото имат захар. Замествам ги с оризови, когато мога.
Бихте посъветвала да правиш сама пюрета и да имаш няколко готови (без захар) за извънредни ситуации.

Мен лично ме притеснява и затова приготвях домашни пюрета-по-сигурно е,че ще отговаря на изискванията ми за хранене на бебчо..
А за другите пюрета не съжалявай-например Хип са още по-сладки.

Mоже да са сладки, защото са приготвени от сладки плодове, а не защото имат добавена захар. Даже според етикетите им с малки изключения няма захар.
Точно така. Аз в момента му правя от един сорт круши, които са много по-сладки от други ползвани до сега.

# 10
  • Мнения: 7 803
Мен лично ме притеснява и затова приготвях домашни пюрета-по-сигурно е,че ще отговаря на изискванията ми за хранене на бебчо..
А за другите пюрета не съжалявай-например Хип са още по-сладки.

Mоже да са сладки, защото са приготвени от сладки плодове, а не защото имат добавена захар. Даже според етикетите им с малки изключения няма захар.
на Ганчев повечето зеленчукови са със захар  Rolling Eyes коментирай това. изобщо не са малко пюретата без захар  Naughty

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Да разбирам ли от това , че няма пюрета без захар?

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Ами на Ганчев пюрета без захар няма Simple Smile

# 13
  • Мнения: 11 818
Никога не съм давала Ганчев и няма да дам!  Naughty

# 14
  • Мнения: 5 362
И аз съм ЗА домашно приготвените,ако имаш време,разбира се.А иначе не вярвам да има проблем със эахарта в пюретата.Все пак са за малки деца и стойностите на захарта трябва да са съобразени с възрастта.

Общи условия

Активация на акаунт