"Троянския кон"

  • 1 226
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
От няколко дни насам както си ровя някъде из нета или правя нещо по компа през 5-10 мин. ми се появява една икона на която пише че е открит вируса "Троянския кон" и аз всеки път натискам върху изтрий но след малко пак се появява и ми идва вече да  hit
Някой знае ли как да го изтрия веднъж завинаги?

# 1
  • Мнения: 4 665
Нямаш ли си антивирусна програма? На моята го заключвам в клетката и после out.

# 2
  • Мнения: 25 447
Ъхъм!
format_c:  Wink Joy

# 3
  • Мнения: 96
Има някаква антивирусна програма, но незнам нищо повече, обикновенно като си надуши някой вирус си го чисти сама, ама тоя "троянски кон" ми разказа играта

# 4
  • Мнения: 27 524
Най-добрата антивирусна е Касперски. Дори и тя не го трие обаче, просто го изолира  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 677
Здрасти,
Ето ти една програма(за съжаление е с 30 дневен триал период),която е само за троянски коне.Изтегли я от http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=default&id=21829.
За всеки случай ще ти дам и линк за антивирусна програма-Nod32(тя е най-добрата) http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=9699 .Първо инсталирайпрограмата и накрая ще те попита дали да рестартира компютъра.Ти трябва да натиснеш Restart later,след това инсталирай фикса(той е за удъжаване на триал периода(прави го над 1млн. дни Wink )).
Дано се правиш.

П.С.Изтрии старата си антивирусна,в случай че не е Nod32,ако е тя просто сложи само фикса.
Дано се справиш.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 419
Имам абсолютно същия проблем, с Нортън съм, инсталирах си още 1 антивирусна и един ad watch , сканирах целия комп, намери уж файла, махна го, и на другия ден - и вече 5 ден - при всяко пускане на компа ми дава че имам троянски кон! Явно е някакъв бъг в Нортън - а.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 677
Никога не слагайте Norton,защото тя е най-скапаната антивирусна.Използвайте само Nod 32 и Някаква защитна стена например тази на Ashampoo или на Zone alarm .И най-много една Antyspyware програма,като Spyware terminator.
Ако имате някакъв друг проблем с компютрите ми пишете на лични. Wink

Общи условия

Активация на акаунт