Форум БГ Мамма - Коледа Заедно!

  • 784
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Публикувам тази тема, тъй като малко от нас посещават това сборище на любопитни и любознателни дами, несправедливо наречен Клюкарник.  Laughing

В  момента там има тема на Движението на българските майки, която се отнася до Коледната им кампания .Средствата от кампанията ще отидат за подпомагане на деца, лишени от родителски грижи.

Всеки, който  има време/умение/желание, изработва сувенири и подобни неща за продажба за Коледния базар . Наистина има страхотни предложения и доста народ се зариби и се 'включва в производство' .

Движението на Българските майки има банкова сметка, където за улеснение на хората без фантазия и вързани в ръцете ( като мен) , възпрепятствани или просто желаещи да дарят средства, могат да го направят.

Осъзнавам, че превеждането на пари не е най-интересния начин за подпомагане, но в крайна сметка си остава най-ефективния.

Позволявам си да копирам номера на банковата сметка тук и вярвам, че след края на кампанията, Движението ще публикува  резултатите от тази благородна кампания!

Първа инвестиционна банка

Номер на сметка: 1043983402
FINVBGSF
IBAN-BG43 FINV 9150 12BG N08H 66


  bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 6 167
Не пречи   Stop
Колкото повече, толкова повече!
Каузата заслужава няколко теми , поне така мисля аз  Hug

Общи условия

Активация на акаунт