ще помогне ли отбиването???

  • 472
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
 синът ми е на седем месеца. по цяла вечер не мога да спя - иска само на гърдата да стой и да суче, когато заспи го слагам в легълцето, но той започва да плаче та чак до писъци! ще помогне ли ако го отбия??? Sad

# 1
  • Мнения: 6 243
За съжаление не. И да го отбиеш, зъбите му ще продължат да го мъчат.

# 2
  • Мнения: 83
през трети и четвърти месец спеше по цяла нощ и след една от ваксините започна да прави тези неща и доста се притесних. през деня няма проблеми, но през вечерта се превръщам в кенгуру

# 3
  • Мнения: 1 559
Не, няма да помогне отбиването. Явно бебчо нещо си го мъчи (зъбки най-вероятно). Мисля, че евентуалното отбиване би докарало един нов проблем - по-трудно успокояване и приспиване на бебето (ставане по не знам си колко пъти на нощ за вода или биба, пеене или люлеене по никое време Rolling Eyes). Бебетата непрекъснато променят режимите си на хранене и на сън, остава да намериш търпение да дочакаш тази промяна Wink
А струва ли ти се удачен варианта да вземеш бебчето при себе си в леглото? Така само ще му подаваш гърда, спейки.

# 4
  • Мнения: 3 092
Аз съм с варианта бебе в леглото и подаване на гърда по н- пъти на нощ , но се събуждам вече и от това , тъй като нервната ми система се разби от постоянното будуване. #Silly
Но за отбиване не смея и да си помисля , че как ще я успокоя после направо не знам! Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 326
и ние сме в същото положение... Embarassed Леглото на Алекс е залепено до моето, но от няколко дена и това не ми помага и го взех да спи при мен. Писна ми по 100 пъти на нощ да се местя в неговото лего. Интересното при нас е, че започна да се буди толкова много след като му пробиха предните две зъбчета  newsm78 .. то не, че преди това не се будеше. За отбиване изобщо не си и помислям докато не му се покаже и последния зъб. Той вода никога не е пил, биберона не смуче.. какво ще го правя по цяла нощ, ако не го кърмя. Ще падне едно разнасяне и дундуркане.. още по-зле. Определено си мисля, че кърменето е по-лесният вариант.

# 6
  • Мнения: 83
преди седмица започнаха проблемите със зъбките и беше само на вода и кърма и това много ме успокояваше - поне го кърмих, но той така се е "зацицил", че сега имим чуството, че неспи само заради сученето - биберон неще, пръст не смуче....... newsm78

# 7
  • Мнения: 35 958
според мен ще стане още по-трудно, ако го отбиеш

Общи условия

Активация на акаунт