Ползвали ли сте памперси Clever на Била

  • 659
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 790
Смятам да сменям Памперс, защото новите със зелената лента направо текат и на всяка смяна са й подгизнали дрехите. Сменям ги на 2 часа /като на новородено/  #Cussing out Номерът ни е идеален №5, т.е в средата сме, не е за по-голям номер. Ако не ги сменя на 2 часа е ужас някакъв. С предишните Памперс нямахме такъв проблем, издържаха 4-5 часа. Либерото не й понася и се чудя дали някой е ползвал памперсите Clever от Била. Дайте някакви отзиви за тях, моля.
Гледам да са по-евтини, че сме с перспектива да махаме въобще памперсите.

# 1
  • Мнения: 1 733
Аз не съм ползвала памперсите, но не съм доволна като цяло от марката Clever. Защо не пробваш с един малък пакет, за да видиш дали ще си доволна и да прецениш да продължиш ли да ги използваш. Май така е най-разумно.

# 2
  • Мнения: 8 242
Отгоре са изцяло наелонови.. Хич не ми харесват..

# 3
  • София
  • Мнения: 3 271
Отгоре са изцяло найлонови.. Хич не ми харесват..

Да найлонови са, но никога не съм имала проблеми с тях - да се протрие детето или да се зачерви.
Доволна съм от тях  Grinning

# 4
  • Мнения: 903
Оххх за съжаление и ние сме в същото положение с тези нови памперси на Памперс със зелената лентичка... Даже и пъпки ни излязоха по гръбчето над дупето  Sick И аз съм пред дилемата какви памперси да си взема... Пробва всички възможни марки и не стават, кои са твърди, кои пропускат... Не съм пробвала Либеро, Хъджис и Clever, но като гледам само един човек има мнение за тях и направо не знам какво ще правя  #Cussing out
Давайте идеи моля  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 700
Мамиа - страхотни са, но малко по-трудно се намират - по-често в малки магазинчета. В големите вериги ги няма , а и съм виждала само над 7 кг. Цената им е горе - долу като Памперс - даже май малко по-евтини идват - взимам ги за 28 лв - 80бр. Аз Памперс отдавна ги спрях след като 2 месеца ми преливаха постоянно.

# 6
  • Мнения: 5 790
Мамиа - страхотни са, но малко по-трудно се намират - по-често в малки магазинчета. В големите вериги ги няма , а и съм виждала само над 7 кг. Цената им е горе - долу като Памперс - даже май малко по-евтини идват - взимам ги за 28 лв - 80бр. Аз Памперс отдавна ги спрях след като 2 месеца ми преливаха постоянно.

Я кажи ти откъде ги купуваш? Ако ми е някъде по трасето, ще мина да пробвам.

# 7
  • София
  • Мнения: 700
Ами в Овча купел ги купувам от едно магазинче близо до сладкарницата Дайски и в Младост 3 от детски маркет Ванеса. Сигурно се намират и на др. места - проверявай в малки магазинчета. Пусни търсачка - ще ти излезе инфо и за други места където ги има сигурно. Аз от форума научих за тях - иначе не бях ги чувала.

# 8
  • Мнения: 2 897
За сега не съм имала проблеми с Памперс,не съм ги сменяла с други.

# 9
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Опитай Дайперс, аз съм страшно доволна от тях, всички останали ми пропускат, защото Луси пие много вода.
Дайперс до сега не са подгизвали.
Купувам 31 бр. за 12 лв, значи на бройка се връзва около 0,39лв.

Клевер са ми непознати.

Общи условия

Активация на акаунт