Търся подарък за сребърна сватба

  • 14 833
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 791
Помогнете ми драги мами! Simple Smile Моля!!!
Моите родители имат сребърна сватба и не знам какво да им подаря - не върви нещо ей тъй колкото за отби номер. Искам да е нещо специално и същевременно лично. Направо се побървам като взема да обикалям - трябва и да е за двамата - и направо ми щръква косата Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 08:29 от contesa

# 1
  • Мнения: 5 668
FlutterМоже например кристални чаши за вино или шампанско + съответното питие  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 1 860
FlutterМоже например кристални чаши за вино или шампанско + съответното питие  Heart Eyes
Peace

# 3
  • Мнения: 5 299
На първо време си смени заглавието на темата - ще ти отговорят повече потребители. Това е най-възможното анти заглавие. Peace

# 4
  • Мнения: 791
Надявам се така е по добре!?


Те кристални чаши имат, но за шампанско май нямат. Благодаря!!!  bouquet Очаквам и други предложения ако има! Но мисля че това е много добра идея. Така на всеки празник ще се сещат за своя празник Simple Smile Как не се сетих Embarassed
FlutterМоже например кристални чаши за вино или шампанско + съответното питие  Heart Eyes

# 5
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
на сребърна сватба не се ли подарява нещо сребърно?
Когато нашите имаха такъв юбилей подарихме на майка ми сребърно колие с пръстен и обеци, а на баща ми бутилка за уиски със сребърен обков.

# 6
  • Мнения: 497
Аз знам, че на сребърната сватба се слага сребърна халка върху златната, така че ако и двамата си носят халките може да им подарите сребърни, ако не - нещо друго сребърно. Има много красиви чаши от сребро, за двама са върху поднос със захарница или нещо подобно, Има доста голям избор на сребро  Hug

# 7
  • Мнения: 8 917
Към подаръка, който решиш да им купиш може да прибавиш и това - посребрени свещници:



http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/33_52/products_id/648

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 11:37 от The Sun

# 8
  • Мнения: 492
Нещо сребърно би било добре да е!Сребърна рамка с тяхна снимка,сребърен сувенир, сребърни халки!

Общи условия

Активация на акаунт